آبه: ما حرفه‌ای هستیم و تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نمی‌گیریم

بازیکن ۱۹ ساله کاشیما می‌گوید آنها تحت تاثیر جو ورزشگاه آزادی قرار نخواهند گرفت.

به گزارش شبکه لحظه:

دیدار برگشت پرسپولیس و کاشیما از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. نماینده ایران در بازی رفت با دو گل مقابل کاشیما شکست خورد.

هیروکی آبه ۱۹ ساله درباره برتری برابر پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان و بازی برگشت اظهار داشت: ما می‌دانیم که این بازی آسانی برای ما نیست ولی ما اعتماد به نفس داریم و هر چقدر هم فشار روی ما باشد سعی می‌کنیم تمرکز خودمان را حفظ کنیم تا در این دیدار به مشکل برنخوریم و بتوانیم به آن چه می‌خواهیم برسیم. مربی به ما گفت که بیشتر حمله کنیم و وقتی توانستیم به گل برسیم، روحیه حریف پایین آمد و شرایط برای ما بهتر شد و توانستیم به بازی سرعت بدهیم. فکر می‌کنم برتری ذهنی ما نسبت به پرسپولیس مشهود بود و به همین خاطر توانستیم در دیدار رفت برنده شویم.

او در ادامه گفت: خوشبختانه توانستیم دو گل به ثمر برسانیم و گلی هم دریافت نکردیم. ما برای کسب برد در بازی برگشت به آنجا خواهیم رفت. به نتیجه فکر نخواهیم کرد و کاری به برتری ۲ بر صفر در دیدار رفت نداریم و مثل همیشه تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا بتوانیم برنده بازی شویم. درباره جو ورزشگاه هم باید بگویم ما بازیکنان حرفه‌ای هستیم و نباید اجازه بدهیم که جو ورزشگاه روی ما تاثیر داشته باشد و باید بتوانیم بازی خودمان را ارائه دهیم.

منبع: خبرگزاری ای اف سی