آخرین شرایط میزبانی ارومیه از زبان سرپرست فدراسیون والیبال

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال، روز شنبه به شهر ارومیه سفر کرد تا اقدامات انجام گرفته برای میزبانی هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال را مورد ارزیابی قرار دهد.

داوری در حاشیه این سفر درخصوص شرایط میزبانی ارومیه اظهار داشت: از هتل محل اقامت تیم‌ها بازدید کردیم و سپس جلسه‌ای با استاندار، شهردار، شورای شهر و رئیس سازمان برنامه و بودجه، در کنار مدیر کل تربیت‌بدنی و تیم همراه و مسئولان استانی داشتیم که در این جلسه درباره موارد انجام گرفته و مواردی که در دست انجام است از جمله تشریفات، استقبال و نحوه‌ی ورود و استقرار تیم‌ها، بحث و بررسی انجام شد. همچنین نحوه و شرایط حضور آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال نیز مطرح شد.

سرپرست فدراسیون والیبال افزود: امکانات سالن‌ها بررسی شد و مقرر گردید تا هفته آینده اداره ارشاد، میراث فرهنگی، ارتباطات، برنامه و بودجه، نیروی انتظامی، شورای تامین و تمامی نیروهایی که در جریان برگزاری مسابقه هستند، در جلسه‌ای با نماینده فدراسیون شرکت کنند. برخی موارد از جمله موضوعات پیرامون حضور تیم‌ها و بحث هتلینگ مورد ارزیابی قرار گرفته و هفته آینده در این جلسه مورد بررسی قرار می‌گیرد تا کارها سریع‌تر پیش رود.

وی خاطرنشان کرد: در این حضور همچنین سالن برگزاری مسابقه را بازدید کردیم. بعد از بازدید سالن نیز یک سری موارد با حضور فرمانده یگان ویژه مورد ارزیابی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت. برخی موارد که باید جانمایی شود نیز بررسی شد و موارد دیگر نیز مورد بحث قرار گرفت.

داوری که عصر امروز جلساتی در شهر اردبیل خواهد داشت، در پایان گفت: در ادامه سفر ارومیه، جلسه‌ای با پیشکسوتان برگزار شد و دقایقی در کنار آن‌ها حضور داشتیم و بعد از صرف نهار به سمت اردبیل حرکت کردیم و در این شهر نیز جلساتی خواهیم داشت.

منبع: فارس