آخرین وضعیت انتخاب سرمربی خارجی تراکتورسازی و ماندن شجاعی و دژاگه

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، غلامرضا صادقیان درباره خرید چهار بازیکن جدید تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در نقل و انتقالات اخیر می‌خواستیم جوانگرایی کنیم تا سال آینده اهداف باشگاه محقق شود.

وی درباره اینکه بازیکنان جدید با نظر چه کسی جذب شده اند در حالی که باشگاه سرمربی ندارد، تاکید کرد: این بازیکنان بر اساس نظر کمیته فنی جذب شده اند. امکان ندارد هر مربی ای که بیاید بگوید این بازیکنان را نمی‌خواهم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص نقش محمدرضا زنوزی مالک باشگاه در انتخاب بازیکنان گفت: آقای زنوزی مالک باشگاه است ولی باتوجه به اعتماد ۱۸ ساله‌ای که به بنده دارند، این وظیفه حساس را به من سپرده است. امیدوارم بتوانیم یک تغییرات اساسی در باشگاه انجام بدهیم و از حالت صرفاً ورزشی در بیاوریم.

صادقیان درباره جدایی سه بازیکن سرباز ذوب آهن، تصریح کرد: فعلاً تمام بازیکنان را در اختیار داریم تا سرمربی جدید انتخاب شود.

وی که شنبه شب با برنامه «ورزشگاه» گفتگو می کرد، با بیان اینکه برای مذاکره با سرمربی خارجی در ترکیه حضور دارد، ادامه داد: گزینه‌های مختلفی داریم و در حال مذاکره هستیم. فکر می‌کنم تا دو سه روز آینده مشخص شود.

مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی بعدی این تیم پرتغالی است؟ یادآور شد: گزینه ما اروپایی است ولی نمی‌شود گفت پرتغالی است.

صادقیان درباره وضعیت اشکان دژاگه و مسعود شجاعی و اینکه گفته می شود این بازیکنان از تراکتورسازی مبلغ ۶۰۰ و ۸۰۰ هزار دلار گرفته اند، تاکید کرد: مشکلی ندارند. دوستان می مانند. اینها مواردی است که با دوستان حل می‌کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا پرداخت مبلغ ۶۰۰ و ۸۰۰ هزار دلار به این بازیکنان را تأیید می‌کنید؟ گفت: اینها جزو مسائل مالی شرکت است و نیازی نیست در عام گفته شود.

منبع: مهر