آداک تهران و اقبال قزوین صدرنشینان مرحله اول شدند

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، مرحله اول لیگ برتر کبدی بانوان باشگاههای کشور با حضور 10 تیم در خانه کبدی تهران در مجموعه ورزشی تختی در مدت 4 روز برگزار شد.

در این مرحله از رقابت های لیگ برتر تیم ها در روزانه دو بازی در نوبت صبح و عصر و در مجموع 5 دیدار برگزار کردند. دو تیم آداک تهران و اقبال قزوین با پیروزی در تمام دیدارهای خود با 10 امتیاز در رده اول و دوم جدول قرار گرفتند. آذربایجان غربی و فارس هم در مجموع 5 دیدار خود تنها با قبول یک شکست و کسب 8 امتیاز در مکان های سوم و چهارم جدول جای گرفتند.

در پایان مرحله نخست لیگ برتر بانوان تیم های خراسان رضوی، گلستان، ایلام، گیلان، جهان پلوان تختی و آلومینیوم اراک در رده های پنجم تا دهم جدول قرار دارند.

لیگ برتر کبدی بانوان امسال در سه مرحله برگزار می شود و تیم های حاضر در مجموع 18 دیدار برگزار می کنند و هر تیمی بیشترین امتیازات را کسب کند به عنوان قهرمان این فصل رقابت ها معرفی خواهد شد.

از نکات جالب توجه رقابت های امسال تقسیم شدن ملی پوشان با توجه به قانون جذب سه بازیکن تیم ملی و حضور کمیته فنی فدراسیون در محل برگزاری رقابت ها است که می تواند تاثیر مثبت در کیفیت رقابت ها داشته باشد.

منبع: فارس