آریا برزگر، عنایتی و امید ها را نجات داد

تیم ملی امید ایران با گل دقیقه 97 آریا برزگر به نیمه نهایی غرب آسیا رسید.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ تیم‌های ملی فوتبال امید ایران و فلسطین از ساعت ۲۰:۱۵ امشب در دومین بازی تورنمنت غرب آسیا به میزبانی ورزشگاه بین‌المللی کربلا به مصاف هم رفتند که در نهایت ملی پوشان کشورمان با گل دقیقه ۹۸ آریا برزگر از شکست مقابل فلسطین فرار کرده و با ثبت تساوی یک بر یک ۴ امتیازی شده و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند. فلسطین نیز به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم گروه دوم ایستاد و برای صعود به جمع ۴ تیم باید منتظر نتیجه عراق و امارات در گروه اول بماند.

رضا عنایتی تصمیم گرفت برای این بازی محمدرضا خالدآبادی، حسین گودرزی، سامان فلاح، محمدامین حزباوی، علیرضا باویه(یاسین سلمانی)، امیرعلی صادقی(آریا برزگر) محمدحسین زواری، آریا یوسفی(سامان تورانیان) محمد قربانی، محمدمهدی احمدی(احمد شریعت‌زاده) و مهدی هاشمی نژاد را در ترکیب اصلی به زمین برود.

عبدالهادی یاسین، وجدی محمد، احمد کولاب، علی ربعی، ابراهیم ابوایمر، زید قنبر، سامر زبیده، عمر کاید، خالد الغول(قیس طاها)، حمزه حسین(اناس بنی اودا) و جبران حاج یوسف(صادق عبید) هم نفراتی بودند که در ترکیب فلسطین وارد زمین شدند.

* ایران به نسبت بازی با شش تغییر به زمین آمده بود و یاسین سلمانی، امیر جعفری، احمد شریعت‌زاده، آریا بزرگر، محمد حسین اسلامی و سامان تورانیان به نسبت دیدار با سوریه در ترکیب قرار نگرفتند.

* با توجه به گرمای هوا، داور در دقیقه ۳۰ هر ۲ نیمه با اعلام‌ کولینگ برک به بازیکنان ۲ تیم استراحت داد.

* امیر علی صادقی در دقیقه ۴۰ به دلیل مصدومیت لحظاتی روی زمین افتاد.

* یوسف فراس با کمک احمد مشاور و قیس خمیس قضاوت بازی را برعهده داشتند.

* محمد قربانی و محمدرضا خالدآبادی از ایران و ابراهیم ابوایمر و عمر کاید از از فلسطین در این مسابقه کارت زرد گرفتند.

* وقت‌کشی بازیکنان فلسطین پس از به ثمر رساندن گل، سبب اعتراض نیمکت‌نشین‌های ایران شد.

* در دقیقه ۸۵ ایجاب ابوجزر پس از درگیری لفظی با نیمکت ایران از زمین اخراج شد.

* پس از گل تساوی ایران این بار بین نیمکت نشین‌های ۲ تیم درگیری فیزیکی پیش آمد.

شرح گل‌ها:

* در دقیقه ۶۱ پس از لو رفتن توپ در میانه زمین، بازیکن فلسطین زیاد قنبر را درون محوطه جریمه صاحب فرصت کرد و او با یک سر توپ زدن به امین حزباوی موفق شد گل اول این تیم را به ثمر برساند.

* در دقیقه ۹۸ آریا بزرگر پس از کنترل توپ با سینه با یک ضربه برگردان زیبا دروازه فلسطین را باز کرد.

انتهای پیام/