آزاد: دیدار تیم امید و اردن هم قطعی شد

مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال امید، گفت: بعد از برگزاری دو بازی دوستانه با تیم امید سوریه دیدار مقابل تیم امید اردن هم قطعی شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،بهزاد آزاد در مورد برنامه‌های آماده سازی تیم ‌ فوتبال امید، ‌‌اظهار داشت: طبق برنامه‌ای که پیش از این از سوی آقای استیلی اعلام شد و به تایید سرمربی محترم تیم آقای کرانچار رسید اردوی تیم ملی فوتبال امید جهت انجام 3 مسابقه تدارکاتی از روز 24 اذرماه با حضور 26 بازیکن در کمپ تیم های ملی فوتبال آغاز می شود. اعضای تیم روزهای 24 و 25 اذر در تهران تمرین می کنند و سپس به جزیره کیش اعزام خواهند شد. تیم ملی فوتبال امید سوریه نیز که حریف تیم امید در این مقطع خواهد بود روز 25 اذر وارد کیش می‌شود. نخستین بازی تدارکاتی روز 27 آذر برگزار خواهد شد و روز 30 آذر دومین بازی را مقابل سوریه انجام می دهیم.

آزاد همچنین با اشاره به قطعی شدن بازی دوستانه تیم امید مقابل اردن، اظهار داشت: با توجه به درخواست زلاتکو کرانچار جهت انجام بازی‌های تدارکاتی مفید و موثر برای تیم امید پس از تقابل با تیم  عمان و دو بازی دوستانه برابر سوریه خوشبختانه بازی با اردن در خاک این کشور هم قطعی شد. بر این اساس پس از بازگشت از اردوی کیش تیم امید روز دوم دی ماه تهران را به مقصد اردن ترک خواهد کرد و در این کشور برابر تیم امید میزبان قرار می‌گیرد. خوشبختانه مذاکرات و مکاتبات دیگری هم در این راستا انجام شده که پس از قطعی شدن برنامه بازی‌های تدارکاتی بعدی تیم امید را نیز اعلام خواهیم کرد و با حمایت های فدراسیون فوتبال شاهد انجام مسابقات تدارکاتی خوبی تا پیش از آغاز مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا خواهیم بود.

منبع:  سایت رسمی فدراسیون فوتبال