آزمون: همه ما یک آرزو داریم و آن موفقیت در جام ملت‌هاست

بازیکن تیم‌ملی می‌گوید همه آرزوی موفقیت در جام‌ملت‌های آسیا را دارند.

به گزارش شبکه لحظه:

تیم‌ ملی فوتبال ایران دیشب (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه مقابل ونزوئلا به تساوی یک بر یک رسید. سردار آزمون درباره کیفیت فنی تیم ونزوئلا گفت: تیم ونزوئلا تیم خوبی است و بازیکنان بسیار خوب و با تکنیکی دارد که هم در اروپا و هم در آمریکا در تیم‌های خوب بازی می‌کنند و تیم بسیار جنگنده‌ای دارند. ما می‌توانستیم از موقعیت‌های‌مان بهترین استفاده را انجام دهیم اما این اتفاق نیفتاد و ما باید در این بخش بیش‌تر کار کنیم تا بتوانیم در جام ملت‌ها با تقویت این بخش بتوانیم موفق‌تر عمل کنیم.

این بازیکن تیم‌ ملی در مورد موقعیت گلی که داشت و دروازه‌بان ونزوئلا آن را به خوبی مهار کرد توضیح داد: موقعیت خوبی بود و البته این دروازه‌بان موقعیت گل و ضربه کریم انصاری‌فرد را هم به خوبی دریافت کرد. هم‌چنین مهدی طارمی هم چند حرکت و موقعیت خوب داشت که دروزاه‌بان موفق به گرفتن آن شد و به نظرم این تیم دروازه‌بان بسیار خوبی داشت.

او در مورد عملکرد تیم‌ ملی در این دیدار اظهار کرد: ما باید با تیم‌های خوب بازی کنیم، البته همین ونزوئلا هم تیم بسیار خوبی بود. ما باید با تیم‌های سطح بالا بازی کنیم تا اعتماد به نفس تیم بالا برود. همه ما در حال حاضر یک آرزو داریم و آن هم موفقیت در جام ملت‌ها است که امیدوارم به کمک همه به آن دست پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا