آغاز لیگ برتر هندبال تنها با سه دیدار

به گزارش  شبکه لحظه و به نقل از پارس نیوز، سی و یکمین دوره از مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از پنج شنبه ۱۹ مهرماه استارت می خورد. در این دوره از مسابقات طبق آنچه که فدراسیون قرعه کشی کرده است  ۱۰ تیم نفت و گاز گچساران، زاگرس اسلام آباد، فرازبام دهدشت، نیروی زمین کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فولاد مبارکه سپاهان، نجف آباد اصفهان و نماینده اراک حضور خواهند داشت.

البته همانند سال های گذشته لیگ برتر هندبال با مشکلاتی چون جابه جایی در زمان آغاز مسابقات و همچنین وجود دیدارهای معوقه همراه است. قرار بود این مسابقات از ۱۲ مهرماه آغاز شود که با یک هفته تاخیر از پنج شنبه این هفته ۱۹ مهرماه استارت می خورد. همچنین در هفته نخست این مسابقات تنها سه دیدار برگزار  و دو دیدار دیگر معوقه خواهد شد. البته هنوز تکلیف قطعی نماینده اراک هم مشخص نیست و هنوز نام این تیم اعلام نشده است. در صورتی که تکلیف این تیم مشخص نشود لیگ با ۹ تیم ادامه پیدا می‌کند.

در اولین دیدار هفته اول لیگ برتر هندبال ۵ شنبه ۱۹ مهرماه نفت و گاز گچساران به مصاف زاگرس اسلام آباد خواهد رفت. دیگر دیدارهای این هفته جمعه ۲۰ مهرماه پیگیری می شود. فرازبام دهدشت میزبان نیروی زمینی کازرون است و تیم سربداران سبزوار نیز در خانه به مصاف صنعت مس کرمان خواهد رفت.

تکلیف سایر دیدارهای این دوره از مسابقات در هفته آینده مشخص خواهد شد.

* برنامه کامل دیدارهای هفته نخست سی و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال مردان:

پنج شنبه ۱۹ مهرماه:

ساعت ۱۶:۰۰

نفت و گاز گچساران – زاگرس اسلام آباد

جمعه ۲۰ مهرماه:

ساعت ۱۶:۰۰

فرازبام دهدشت – نیروی زمینی کازرون

ساعت ۱۵:۲۰

سربداران سبزوار – صنعت مس کرمان

دیدارهای معوقه:

فولاد مبارکه اصفهان – ذوب آهن اصفهان و نجف آباد اصفهان – هپکو اراک