آلوس: دوست دارم در لیگ برتر انگلیس بازی کنیم

مدافع برزیلی با اعلام رد پیشنهاد بازی در تیم‌های منچسترسیتی و چلسی عنوان کرد دوست دارد فرصت بازی در لیگ برتر را به دست بیاورد.

به گزارش شبکه لحظه :

دنی آلوس، مدافع ۳۵ ساله که به روزهای پایانی مصدومیت خود نزدیک می‌شود، می‌تواند به‌زودی به میادین بازگردد. این بازیکن درباره بازی در لیگ برتر انگلیس گفت: فکر نمی‌کنم بدون بازی در لیگ برتر انگلیس بازنشسته شوم. قطعا لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ در جهان است. به خاطر این که هواداران احترام زیادی برای بازیکنان قائل هستند و هم‌چنین شور و شوق فوتبالی زیادی نیز در این کشور است. اگر بتوانم در لیگ برتر انگلیس بازی کنم خیلی خوشحال خواهم بود.

آلوس که ۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد هنوز با پاری سن ژرمن در این رقابت‌ها به این افتخار دست نیافته است و تیم او اکنون بعد از ناپولی و لیورپول در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

در همین رابطه آلوس اضافه کرد: پاری سن ژرمن بازی‌های آسانی در لیگ فرانسه دارد ولی در لیگ قهرمانان این‌طور نیست. هیچ تیمی الان نیست که بازیکنان بهتری نسبت به تیم ما داشه باشد ولی وقتی بازیکنان برابر لیورپول بازی کردند و شکست خوردند فهمیدند که با چه تیمی بازی کردند. بازیکنان باید بدانند که لیگ قهرمانان با لیگ فرانسه تفاوت زیادی دارد و من فکر می‌کنم وقتی با لیورپول بازی کردیم و شکست خوردیم خیلی از بازیکنان نمی‌دانستند با چه تیمی روبه‌رو شدند.

منبع: سایت اکیپ