احتمال حضور مجیدی و جباری در استقلال !

پرویز مظلومی عضو کمیته فنی باشگاه استقلال رسما احتمال حضور جباری و مجیدی در استقلال را تنها گمانه زنی رسانه ها دانست !

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استقلال  با وجود روبرو خوب برابر نفت مسجد سلیمان همچنان از نگاه هوادارانش روی دور بدشانسی قرار دارد و به خوبی فصل پیش ( پس از حصور شفر ) نتایج لازم را نمی‌تواند  کسب کند.

عده‌ای معتقدند ساناک مغز متفکر کادرفنی شفر در بازی‌ها و تمرینات استقلال بود و از زمانی که او رفته تیم به این حال و روز افتاده است! شاید بخشی از واقعیت این موضوع باشد و شاید هم از زمانی که بازیکنان کلیدی از این تیم جدا شدند و کمربند آبی پوشان باز شد، آبی‌ها آنطور که هواداران انتظار دارند خوشی نتایجی که باید را ندیدند!

باشگاه استقلال در اقدامی جالب و از هفته گذشته کمیته فنی خود را با حضور پیشکسوتان این تیم ازجمله پرویز مظلومی، سرمربی اسبق باشگاه تشکیل داد. این موضوع اگرچه انتقادهای برخی‌ها را به همراه داشت اما خود مظلومی معتقد است که در حال حاضر کمیته فنی استقلال فقط نقش حمایتی دارد تا این تیم از اوضاعی که دارد خارج شود.

البته باید صبر کرد و دید این حمایت تا کجا به طول می‌انجامد! گفت‌وگو با سرمربی سابق و عضو فعلی کمیته فنی استقلال را در ادامه می‌خوانید.

 

موضوع دستیار شفر به کجا رسید. گویا خود شفر مربی خارجی می‌خواهد اما باشگاه به مربی داخلی فکر می‌کند. در این بین اسامی‌ای مانند جباری، مجیدی و اخیرا روانخواه به گوش می‌رسد.

شفر در این‌باره هیچ پیشنهادی نداده است. همه این اسامی گمانه‌زنی رسانه‌هاست و نه شفر و نه کمیته فنی، هیچ‌کدام پیشنهادی را برای دستیاری او در استقلال نداده‌ایم. هر زمان شفر پیشنهاد دستیار داد، این موضوع در کمیته فنی بررسی می‌شود. بالاخره کمیته فنی را تشکیل داده‌اند تا درخصوص یک‌سری از مسائل نظر بدهد!

بحث ساناک به کجا رسید؟ این مربی نمی‌خواهد برگردد؟

باشگاه برای این مربی نامه زده و به او اخطار داده است تا طبق قراردادش برگردد. باشگاه به او اولتیماتوم داده و ساناک باید برگردد چون قرارداد دارد که البته او هنوز جوابی نداده است.

قبول دارید از وقتی ساناک رفت، استقلال به این روز افتاد؟

من در این مدت در تمرینات نبودم و نمی‌توانم در این خصوص اظهارنظری کنم. حالا از این به بعد باید در تمرینات هم حاضر شویم تا ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد!

در حال حاضر کمیته فنی طبق نظر معروف علی پروین، نقش کشک را که ندارد؟

نخیر؛ الان فقط بحث حمایت از تیم و سرمربی و بازیکنان است تا تیم از این شرایط خارج شود.

یک انتقاد هم به شما می‌شود. می‌گویند زمانی که سرمربی استقلال بودید، وجود کمیته فنی و دخالت امثال مرحوم حجازی را بر نمی‌تابیدید، اما الان در کمیته فنی همان نقش ناصر حجازی به شما رسیده و چه بسا این موضوع مقاومت شفر را در پی داشته باشد.

آن زمان هم این بحث‌ها مطرح نبود. در آن زمان ناصرخان حجازی همراه با آقای پورحیدری و نصرالله عبداللهی در کمیته فنی بودند و در جلساتی که برگزار می‌شد، نظرات فنی آنها را جویا شده و با هم مشورت می‌کردیم. آنها آدم‌های بزرگی بودند و این‌طور نیست که مطرح می‌شود.

چقدر قبول دارید که تغییرات زیاد استقلال، این تیم را به اینجا رسانده و برخی نتایج ضعیف را برایش رقم زده است؟

درست است. مطمئن باشید استقلال حالا که روی دور برد افتاده دیگر تیمی جلودارش نیست و مسلما اوضاع برای این تیم تغییر خواهد کرد. یک مقدار بدشانسی نیز در نتایج استقلال تاثیرگذار بوده و این تیم مطمئنا از این فاز خارج خواهد شد.

هواداران نگران استقلال هستند. از این منظر که چرا در فصول اخیر موتور استقلال همواره دیر روشن می‌شود!

درست است. در این چند فصل اخیر مرتب این اتفاق افتاده است. برعکس آن فصل آخری که من بودم. از اول تا سه هفته آخر در صدر بودیم و در سه هفته پایانی قهرمانی را از دست دادیم.

البته به نوعی در این موضوع شما رکورددار هستید. چند سال پیش هم چند بار در هفته‌های پایانی، استقلال قهرمانی را از دست داد!

بله متاسفانه! بدترینش هم سال ۹۴ بود که باید قهرمان می‌شدیم.

این روند برای تیمی مثل استقلال اصلا خوب نیست. تیم یا چند هفته اول نتیجه نمی‌گیرد یا چند هفته پایانی.

امیدواریم که اوضاع بهبود یابد. البته استقلال همین الان هم مدعی است.

موضوعی هواداران استقلال را برآشفته کرد. اینکه گفته می‌شد برخی بازیکنان تیم استقلال در تماس با پرسپولیسی‌ها برای این تیم در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد آرزوی موفقیت کرده‌اند، هواداران را ناراحت کرد. البته مهدی رحمتی این موضوع را تکذیب کرد.

در این مورد صحبتی ندارم. در هر صورت پرسپولیس رقیب ماست و هواداران ما هم روی این موضوع حساس هستند.