احتمال غیبت ستارگان الدحیل برابر پرسپولیس

چهار بازیکن الدحیل نمی توانند تیمشان را در بازی امروز برابر ام الصلال همراهی کنند.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  در دیداری از هفته دهم رقابت های لیگ ستارگان قطر، الدحیل امشب در استادیوم خانگی خود به مصاف ام الصلال می رود. کریستوف گالتیه چهار ستاره تیمش را در این بازیکن به همراه ندارد که بر مشکلات این تیم افزوده است.

همانطور که در روزهای اخیر نیز اعلام شده بود، فیلیپ کوتینیو ستاره سرشناس الدحیل دچار آسیب دیدگی شده و حتی بازی برابر استقلال تاجیکستان را از دست داد. او از لیست بازی برابر ام الصلال نیز خط خورد تا حضورش برابر پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

روزنامه الرایة قطر در شماره امروز خود ضمن اعلام این خبر نوشته است که علاوه بر کوتینیو، شاهد غیبت سه ستاره دیگر این تیم به نام های لوئیز مارتین، ادمیلسون جونیور و ابراهیما دیالو در بازی با ام الصلال هستیم و این بازیکنان همچنان دوران نقاهت خود را سپری می کنند.

علاوه بر این چهار بازیکن که به دلیل مصدومیت ممکن است برابر پرسپولیس حضور نداشته باشند، الدحیل یک غایب قطعی نیز دارد و آن روبن سمدو مدافع پرتغالی این تیم است که در بازی با استقلال تاجیکستان کارت قرمز گرفت و نمی تواند تیمش را در بازی پایانی مرحله گروهی همراهی کند.

انتهای پیام/