احمد گواری: مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا به لحاظ کیفیت سطح بالایی داشت

احمد گواری، سرپرست فدراسیون قایقرانی گفت: مسابقات به لحاظ کیفیت و زیبایی مکان برگزاری به گفته گوسلین پیرک مسئول توسعه و گسترش اسلالوم جهان در بالاترین سطح بود.
به گزارش شبکه لحظه :

احمد گواری در خصوص میزبانی مسابقات اسلالوم زیر 23 سال و جوانان آسیا در کرج اظهار داشت: بحث میزبانی در رشته‌های در حال توسعه، در رشد و پیشرفت آن در کشور موثر است. خوشبختانه در قایقرانی میزبان مسابقات اسلالوم جوانان و زیر 23 سال بودیم که نخستین دوره زیر 23 سال و دومین دوره جوانان آن برگزار می‌شد.

وی افزود: با توجه به اینکه اسلالوم در این مقطع به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است، تعداد شرکت کنندگان قابل قبول بود. در این دوره 8 کشور بهترین نفرات خود را اعزام کردند و مسابقات به لحاظ کیفیت و زیبایی مکان برگزاری به گفته گوسلین پیرک مسئول توسعه و گسترش اسلالوم جهان در بالاترین سطح بود.

گواری گفت: همه کسانی که در این میزبانی نقش داشتند، تلاش کردند تا به بهترین نحو مسابقات برگزار شود و مهمانان و مدعوین از میزبانی، اسکان و ایاب ذهاب رضایت کامل داشتند. برای برگزاری بهتر این میزبانی، یک کار تیمی انجام شد. زحمت برگزاری مسابقات اسلالوم در رودخانه کرج چند برابر بود چون محل برگزاری در داخل شهر نبود و امکانات نداشت و مشکل اینترنت وجود داشت و به تصویر کشیدن مسابقات بسیار سخت بود اما همه زحمت کشیدند. اداره کل تربیت بدنی و هیئت قایقرانی استان البرز و همکاران‌‌مان در فدراسیون تلاش کردند. خوشبختانه مسابقات به بهترین نحو برگزار شد و تیم‌ها امروز به کشورشان بر می‌گردند که امیدوارم خاطره خوبی برای آنها ثبت شده باشد. قطعا احتمال کم و کاستی وجود دارد که برای دفعات بعد برطرف خواهد شد.

سرپرست فدراسیون قایقرانی تاکید کرد: اگر بتوانیم میزبانی‌ها را در کشور داشته باشیم، هم تمرینی برای بهتر برگزاری رویدادهای بزرگتر خواهد بود و هم ورزشکاران ما و کسانی که جزو نفرات اصلی نیستند در رقابت با سایر قایقرانان جهان شرکت و کسب تجربه می‌کنند. مطمئنا اگر قرار بود ما عازم کشور دیگری شویم با این تعداد نفرات شرکت نمی‌کردیم. قطعا این میزبانی‌ها به رشد و توسعه ورزشکاران و قایقرانی کمک خواهد کرد.

منبع خبرگزاری : تسنیم