از سومین شکست پیاپی انگلیس تا حضور جالب توجه آلونسو برای لاروخا

شکست انگلیس برابر اسپانیا در ومبلی با اتفاقات جالب توجهی همراه شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال انگلیس در اولین دیدار خود بعد از جام جهانی به مصاف تیم ملی اسپانیا رفت و با نتیجه ۲ بر یک در خانه شکست خورد. این دیدار با اتفاقات جالب توجهی همراه بوده است.

* سومین شکست پیاپی انگلیس بعد از ۳۰ سال

تیم ملی فوتبال انگلیس بعد از ۳۰ سال در سه بازی پیاپی طعم شکست را چشید. سه‌شیر بعد از شکست برابر کرواسی در نیمه نهایی جام جهانی و بلژیک در دیدار رده بندی، برابر اسپانیا نیز شکست خورد. آخرین بار در سال ۱۹۸۸ و در جریان جام ملت‌های اروپا بود که این تیم سه بار پیاپی شکست می‌خورد.

* برد نوبرانه اسپانیا بعد از ۳۷ سال در ومبلی

تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از ۳۷ سال موفق شد انگلیس را در ورزشگاه ومبلی شکست دهد. آخرین بار ۳۷ سال پیش بود که ماتادورها موفق به شکست انگلیس در این ورزشگاه شدند. پنج شکست و دو تساوی از دیگر نتایج اسپانیا در این ورزشگاه بوده است. نکته جالب توجه این که در آن دیدار پدر مارکوس آلونسو که او هم همین نام را داشت برای اسپانیا بازی کرد و اکنون بعد از ۳۷ سال پسر او در این دیدار به میدان رفت.

* رکورد مایوس کننده دخئا

داوید دخیا پس از دریافت گل اول از مارکوس رشفورد، رکورد مایوس کننده‌ای داشت. از ۱۲ شوت آخری که درون چارچوب دروازه داوید دخیا در تیم ملی اسپانیا زده شده بود، او تنها یک سیو موفق داشت و ۱۱ مورد به گل تبدیل شده بود. البته دروازه‌بان اسپانیا بعد از این گل عملکرد خوبی داشت و توانست نمایش خوبی ارائه دهد.