استیلی: تیم‌های فوتبال امید و بزرگسالان از هم جدا نیستند

مدیر تیم امید وحدت و همدلی همه ارکان و بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال را مهمترین شاخصه تاثیرگذار در مسیر موفقیت فوتبال ایران دانست.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی گفت: تردیدی وجود ندارد که همه ما در تیم‌های مختلف ملی هدفی به جز موفقیت و سربلندی نام ایران عزیز نداریم و به عنوان اعضای یک خانواده تنها باید به دنبال همدلی و وحدت باشیم چرا که بدون این اتحاد هیچ موفقیتی به دست نمی‌آید.

مدیر تیم ملی فوتبال امید اظهار داشت: مسئولان فدراسیون فوتبال با تمام وجود در کنار ما بودند و از تیم امید تا امروز حمایت کردند. هم من و هم آقای کرانچار بارها این مسئله را بیان کرده‌ایم و باز هم از آنها تشکر می‌کنم. در هر صورت محدودیت‌ها و مشکلاتی وجود دارد اما باید با همدلی و رفاقت این مسائل را حل کنیم. قطعاً آرزوی قلبی ما موفقیت تیم ملی بزرگسالان است همانطور که اعضای تیم بزرگسالان هدفی غیر از این در خصوص تیم امید ندارند. امیدوارم در ادامه همکاری دو جانبه برای تقویت تیم‌های ملی هم بیشتر شود. قطعاً باید از بروز هرگونه حاشیه و خدای نکرده اختلافی جلوگیری کنیم و به دنبال تقویت تعاملات باشیم که مانع از بروز هرگونه حاشیه‌ای خواهد شد.