استیلی: گروه آسان وجود ندارد، باید با قدرت صعود کنیم

مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران پس از پایان مراسم قرعه کشی رقابت‌های مقدماتی قهرمانی زیر ٢٣ سال آسیا و انتخابی المپیک گفت: هیچ گروه آسانی در این رقابت‌ها وجود ندارد و باید تلاش کنیم تا با قدرت از این مرحله صعود کنیم.

به گزارش شبکه لحظه:

حمید استیلی پس از پایان قرعه کشی در کوالالامپور اظهار کرد: ما در این مرحله با تیم‌های عراق، یمن و ترکمنستان در گروه سوم قرار گرفته‌ایم. باید بگویم به نظر من هیچ گروه آسانی وجود ندارد و باید به دنبال صعود مقتدرانه از این مرحله باشیم چون کار اصلی ما برای صعود به المپیک در مرحله نهایی رقابت‌ها آغاز می‌شود. فراموش نکنیم که ما هم تیم بسیار خوبی در اختیار داریم که شایستگی‌های خودش را نشان می‌دهد.

مدیر تیم امید در مورد حریفان کشورمان نیز گفت: پیش از این سابقه بازی دوستانه با عراق را داشته‌ایم و می‌دانیم تیم خوبی دارند. یمن و ترکمنستان هم حریفان ضعیفی نیستند. خوشبختانه ما میزبان بازی‌های این گروه هستیم و امیدواریم مسابقات به خوبی در فروردین‌ماه انجام شود تا به عنوان سرگروه به دور نهایی بازی‌ها صعود کنیم.

استیلی که در حاشیه این مراسم با مدیران دیگر تیم‌های آسیایی نیز مذاکرات خوبی داشته در این خصوص گفت: خوشبختانه صحبت‌های خوبی مطرح شد و برخی کشورهای آسیایی برای انجام بازی تدارکاتی اظهار آمادگی کردند. هم‌چنین برای حضور در یک تورنمنت آسیایی دعوت شدیم که اتفاق بسیار خوبی است و می توانیم بازی‌های مهمی انجام بدهیم. برگزاری بازی‌های مناسب قطعا گام مهمی است تا بتوانیم با قدرت وارد مسابقات شویم.

منبع : خبرگزاری فدراسیون فوتبال