اسفندیار: آسیب‌دیدگی‌ام از مچ پا کاملا بهبود یافته است

پشت خط زن والیبال پیکان تهران گفت‌: هدف نخست پیکان در فصل جاری راهیابی به مرحله پلی‌آف است.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از ایسنا:

امیرحسین اسفندیار، پشت خط زن تیم والیبال پیکان تهران  درباره دلیل بازی نکردنش در سه هفته‌ ابتدایی لیگ برتر و شرایط آسیب‌دیدگی‌اش، اظهار کرد: در هنگام تمرینات پیش فصل متاسفانه مچ پایم پیچ خورد. در واقع در هنگام فرود از پرش یکی از بازیکنان زیر پایم بود و همین باعث پیچ خوردگی مچ پای راستم شد. حدود یک ماه است که به همین خاطر استراحت کردم البته در هفته‌ سوم برابر فولاد سیرجان شرایط بازی کردن داشتم اما به صلاح‌دید کادر فنی این هفته‌ را نیز استراحت کردم و ان‌شاء‌الله اگر در هفته‌های بعدی سرمربیان به من اعتماد کنند می‌توانم به زمین بروم.

ارزشمندترین بازیکن رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان در خصوص حواشی پیش آمده بین او و سرمربی تیم‌ ‌ملی و این که آیا پس از یک وقفه باز هم برای پوشیدن پیراهن تیم‌ ‌ملی تلاش می‌کند، پاسخ داد: من از اون هم با کسی مشکلی نداشتم. مطمئن باشید فردی در تیم‌ ‌ملی با کسی خاصی مشکلی ندارد. ما بازیکنان همگی سرباز تیم‌ ‌ملی هستیم و هر موقع که من را دعوت کنند، تلاش می‌کنم تا بالاترین سطح از آمادگی‌ام را در زمین به نمایش بگذارم و هر موقع هم که ما را نخواهند پس از یک تشکر به خانه‌هایمان بازمی‌گردیم.

اسفندیار در پایان درباره هدف تیم پیکان در فصل جاری لیگ برتر والیبال، گفت‌: از اول فصل نمی‌توان گفت‌ که قطعا روی سکو خواهیم ایستاد چرا که بازی‌های اصلی از نیم فصل دوم شروع می‌شود و تیم‌ها پس از نیم فصل به شرایط ایده‌آل خود می‌رسند. اولین هدف پیکان هم در این فصل این است که در ابتدا جزو هفت تیم مرحله پلی‌آف باشیم و سپس باید بر حسب شرایط ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.