اشتانگه: سوریه شگفتی‌ساز جام ملت‌ها می‌شود

سرمربی آلمانی تیم ملی سوریه عقیده دارد تیم تحت هدایت او شگفتی‌ساز جام ملت‌های آسیا خواهد شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم ملی فوتبال سوریه یکی از تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیاست. این تیم که در آستانه حضور در جام جهانی روسیه نیز بود، با برند اشتانگه آلمانی به توافق رسید تا این مربی در جام ملت‌ها روی نیمکت سوری‌ها بنشیند.

اشتانگه درباره حضور سوریه در جام ملت‌های آسیا گفت: بازیکنان سوری نیاز به مربی ندارند. نمی‌توانید به آنها اعتماد به نفس بدهید. اعتماد به نفس با کسب نتیجه، بستن قراردادهای مالی خوب و حضور در تیم‌های بزرگ حادث می‌شود. در سه سال گذشته بازیکنان خوب سوری به تیم‌های بزرگ در غرب آسیا رفتند و بازی می‌کنند و این خیلی به شرایط تیم کمک کرده است.

سوریه هیچ‌گاه از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا نتوانسته صعود کند و این بار با حضور بازیکنانی چون عمر السومه امیدوار است در امارات نتایج خوبی به دست بیاورد.

سرمربی آلمانی سوریه در پایان خاطرنشان کرد: من نمی‌گویم که سوریه قهرمان جام ملت‌های آسیا خواهد شد ولی به صعود از گروه فکر می‌کنیم. گروه سختی داریم. استرالیا را در گروهمان داریم و دو داربی برابر فلسطین و اردن خواهیم داشت. اردوهای خوبی داشتیم و من مطمئن هستم تیم شگفتی‌سازی در این دوره خواهیم شد و نتایج خوبی خواهیم گرفت. ما با عملکرد خوب در جام ملت‌ها می‌خواهیم مردم سوریه را خوشحال کنیم.

منبع: AFC