اطلاعیه مهم باشگاه استقلال درباره لیست مازاد آبی پوشان

یکی از مسئولان عالی رتبه باشگاه استقلال به لیست مازاد این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛   در تعطیلات لیگ برتر و روزهای بی‌خبری فوتبال باشگاهی این روزها درباره لیست مازاد استقلال اخباری منتشر می‌شود.

پیرو انتشار خبر آماده شدن لیست مازاد تیم استقلال برای تعطیلات نیم فصل یکی از مسئولان عالی رتبه باشگاه در این باره موضع‌گیری کرد.

در شرایطی که چندی قبل عنوان شد جواد نکونام برای جذب بازیکن جدید به باشگاه لیست داده است، این مجموعه همچنان درگیر جمع و جور کردن بحث سقف قراردادهای لیگ جاری و هزینه‌های باشگاه است. در چنین شرایطی بحث لیست تیم و موضوع خارج کردن برخی بازیکنان از فهرست بازیکنان استقلال موجب شد تا از یکی از مسئولان باشگاه در این باره واکنش نشان دهد.

در همین ارتباط یکی از مدیران باشگاه استقلال در این باره گفت: «به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد و این حاشیه‌ها در روزهای نزدیک شدن به دیدار حساس دربی موضوعیتی جز ایجاد حاشیه برای استقلال ندارد».

این فرد مطلع خاطرنشان ساخت: «در شرایطی که پیر و جوان در حال تحسین روابط خوب بین نکونام و بازیکنان تیمش هستند و وحدت و هماهنگی بازیکنان ما زبانزد خاص و عام شده بیان کردن این قبیل مسائل نه تنها خدشه‌ای در عملکرد تیم استقلال به وجود نمی‌آورد بلکه عزم و اراده بچه‌های ما برای رسیدن به آنچه مستحقش هستند را بیشتر می‌کند. فعلاً که با همین نفرات فوق‌العاده که ما به همه آنها افتخار می‌کنیم تیم استقلال با اختلاف در صدر جدول است».

وی در پایان تاکید کرد: «در ارتباط با یارگیری و بحث تقویت تیم آقای نکونام و خطیر هر دو با هم هماهنگ هستند و در این باره صحبت‌های کاملی انجام شده است. هر زمان و در هر پستی لازم باشد تیم استقلال تقویت خواهد شد. خوشحالیم که هر بار تیر دشمنان استقلال اینگونه به سنگ می‌خورد».

ناگفته نماند؛ تیم استقلال روز شنبه دو هفته بعد – هجدهم آذر ماه – در شهر اهواز باید به مصاف فولاد خوزستان برود. این تیم در حال حاضر با ۲۵ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر است.

انتهای پیام/