اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد قرارداد قلعه نویی

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال امشب در یک گفت‌گوی تلویزیونی درباره آخرین خبرها درباره دستیاران امیر قلعه‌نویی در تیم ملی گفت: انتخاب دستیاران بر عهده آقای قلعه‌نویی هست اما با توجه به بحث قرارداد و همچنین منابعی که فدراسیون در اختیار دارد،

به گزارش گروه ورزشی لحظه ؛ اصولی ادامه داد: قرار است امروز و فردا جلسه‌ای آقای قلعه‌نویی و تاج برگزار برگزار شود و جمع‌بندی آن به استحضار مردم خواهد رسید.

اصولی با بیان اینکه هنوز قلعه‌نویی به صورت کتبی لیست دستیاران را به فدراسیون ارائه نکرده است، گفت: با توجه به عرف موجود، به صورت شفاهی درباره لیست دستیاران با فدراسیون صحبت شده است و اسامی پس از نهایی شدن اعلام خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مطرح شدن نام‌هایی مانند وحید هاشمیان و سعید الهویی به عنوان دستیاران قلعه‌نویی هم سکوت کرد و اشاره کرد اسامی دستیاران پس از نهایی شدن به صورت رسمی از فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود.

وی در ادامه درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در فیفادی فروردین‌ماه اظهار داشت: بازی با روسیه در سوم فروردین قطعی شده است و درباره ساعت دیدار و نحوه بلیط فروشی و حضور تماشاگران در روزهای آینده توسط فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اصولی با بیان اینکه بازی دوم تدارکاتی هم در دستور کار تیم ملی هست خاطرنشان کرد: پس از لغو بازی با عراق، با کنیا صحبت‌هایی شده است و تقریبا توافق اولیه انجام شده و در همین فیفادی با این تیم بازی خواهیم کرد. یکی از تاریخ‌های پیشنهادی برای این مسابقه ۷ فروردین است و پس از قطعی شدن تاریخ آم اعلام خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه قرارداد ۴۰میلیاردی قلعه‌نویی با تیم ملی برای یک سال تصریح کرد: به هیچ عنوان درباره رقم قرارداد با توجه به بند محرمانه بودن آن صحبت نمی‌کنیم.

انتهای پیام/