اظهارنظر نادال و جوکوویچ برای رویارویی در فینال تنیس رم

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، نواک جوکوویچ تنیسور شماره یک کردان جهان روز گذشته موفق شد مقابل تنیسوری از آرژانتین پیروز شده و راهی فینال شود. وی در این مرحله مقابل رافائل نادال به رقابت خواهد پرداخت.

جوکوویچ هفته قبل در مسابقات آزاد مادرید عنوان قهرمانی را کسب کرده بود و در تلاش است تا دومین عنوان قهرمانی را در زمین رسی به دست آورد.

نواک جوکوویچ درباره دیداره با رافائل نادال در فینال گفت: آنچه مشخص است اینکه من بیشتر از نادال بازی کرده‌ام. در حال حاضر من در فینال هستم و این موفقیت بزرگی است. برای نخستین بار نیست که خودم را در چنین موقعیتی می‌بینم. احساس خوبی دارم اما به اندازه شروع هفته سرحال نیستم به همین دلیل باید برای این دیدار ریکاوری کنم.

وی افزود: من مسابقه زیادی مقابل نادال داشته‌ام. ما همیشه در تنیس با هم رقابت داشته‌ایم. هر کدام از مسابقاتی که ما با هم داشته‌ایم هیجان‌انگیز بوده است. این دیدار یک چالش نهایی است.

نادال نیز در این باره اظهار داشت: مهمترین نکته این است که من بهتر بازی می‌کنم. برای من بازی فینال فرصتی است تا مقابل بهترین تنیسور جهان بازی کنم. این یک آزمایش دیگر است. امیدوارم برای این مسابقه به خوبی آماده باشم.

منبع: فارس