اظهرات باشگاه فولاد درمورد انتخاب سرمربی

سخنگوی باشگاه فولاد توضیحاتی درمورد انتخاب سرمربی فصل آینده این تیم ارائه کرد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  آرمین مرادی، درمورد وضعیت انتخاب سرمربی فصل آینده این باشگاه اظهار داشت: هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بدون وقفه و با جدیت در حال بررسی گزینه ها جهت تقویت تیم و اتخاذ بهترین تصمیم برای نیمکت تیم هستند. مجموعه باشگاه فولاد این روزها در کنار اقدامات اجتماعی و استعدادیابی گسترده در سطح استان خوزستان،  امر آماده سازی تیم بزرگسالان خود را در دست انجام دارد و از جمله اصلی ترین مسائلی که هیئت مدیره و مدیرعامل طی این مدت پیگیر آن بوده، بررسی اهداف کلی، تعیین تکلیف وضعیت تیم بزرگسالان و انجام گفتگوهای اولیه با برخی بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته است.

وی ادامه داد: البته اولویت و اصلی ترین موردی که باشگاه به آن توجه داشته، مشخص کردن وضعیت نیمکت فنی تیم است که کلیه اعضای هیات مدیره باشگاه به صورت گروهی در حال تصمیم گیری و جمع بندی نهایی در این خصوص هستند.

سخنگوی باشگاه فولاد در ادامه ضمن رد برخی اخبار در خصوص سرمربی تیم بزرگسالان باشگاه، اظهار داشت: انتخاب سرمربی در باشگاه بزرگ فولاد به آیتم‌ها و مسائل بسیاری ارتباط دارد. باشگاه فولاد خوزستان با توجه به اهدافی که برای آن ترسیم شده، ساختاری متفاوت دارد و به همین خاطر پروسه انتخاب نفرات و آماده سازی تیم حساسیت خاص خود را دارد. در حال حاضر هنوز جمع بندی و تصمیم نهایی اتخاذ نشده و باشگاه با دقت در حال انجام کار در این زمینه می باشد و انتشار هرگونه گمانه زنی و اخبار در این زمینه را رد می‌کنیم.

وی در ادامه خطاب به هواداران فولاد، گفت: فولاد افتخار فوتبال جنوب و استان خوزستان است و به همین دلیل از مدیران شرکت گرفته تا تک تک اعضای هیات مدیره باشگاه همه به صورت یکدل و متحد برای موفقیت آن در تلاش هستند و مطمئنا این عزیزان با اتخاذ بهترین تصمیم ها زمینه حضور پرقدرت تیم را در رقابت های فصل آتی فراهم می‌کنند.

انتهای پیام/