Home فوتبال افت شدید بهترین بازیکن لیگ هفدهم

افت شدید بهترین بازیکن لیگ هفدهم

بازیکن قرضی پرسپولیس در سایپا از تمرکز لازم برخوردار نیست و دچار افت شدید شده است.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری برنا، مهدی ترابی، بازیکن 24 ساله به صورت قرضی از باشگاه فوتبال پرسپولیس برای باشگاه سایپا در لیگ برتر فوتبال ایران و در پست وینگر بازی می‌کند. وی در فصل گذشته با بازی خوب خود مورد توجه برانکو سرمربی پرسپولیس قرار گرفت.

مسئولان پرسپولیس برای آنکه این بازیکن را از دست ندهند دست به کار شدند و در فصل ممنوعیت نقل و انتقالات از نیم فصل دوم با ترابی قرارداد به ثبت رساندند. این بازیکن جوان به تیم ملی ایران هم دعوت شد و توانست در نخستین دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان گلزنی کند.

ترابی برای پیوستن به پرسپولیس لحظه شماری می‌کند و همین امر باعث شد تا ترابی تمرکز خود را در بازی‌های لیگ از دست دهد و عملکرد ضعیفی به نمایش بگذارد. علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در رقابت‌های لیگ برتر در جریان بازی به دلیل عملکرد ضعیف این بازیکن وی را تعویض کرد و به شدت از دست ترابی عصبانی شد. دایی بعد از بازی در جمع خبرنگاران گفت: ترابی به دلیل پیوستن به پرسپولیس تمرکز برای ارائه بازی خوب را ندارد.

وی در فصل گذشته توانسته بود تا هفته دهم عملکرد خوبی به نمایش بگذارد اما در لیگ هجدهم ترابی با افت شدیدی مواجه شد که حتی یک توپ هم در چهارچوب ندارد. این امکان وجود دارد که وی بعد از پیوستن به جمع سرخپوشان همچنان دچار افت باشد و شاید در نیم فصل دوم قرمزها از خرید ترابی پشیمان شوند.