ام‌باپه: عصر مسی و رونالدو تمام می‌شود

ستاره جوان پاری ‌سن‌ ژرمن بر این باور است که باید توپ طلا به یکی از بازیکنان فرانسه برسد.

به‌ گزارش ‌شبکه لحظه:

 پاری ‌سن‌ ژرمن یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا است. کیلیان ام‌باپه، بازیکن جوان و تاثیرگذار پاری سن ژرمن از شانس بالای تیمش برای قهرمانی در لیگ قهرمانان می‌گوید.

او گفت: در گروه سختی قرار گرفته‌ایم. رقابت با ناپولی و لیورپول که از بهترین‌ها هستند آسان نیست. خوب است که با چنین تیم های بزرگ بازی می‌کنیم. هنوز شانس بالای برای صعود داریم. می‌خواهیم  برابر لیورپول بهترین بازی خود را به نمایش گذاریم. اگر یک دل شویم و بازی‌های همیشگی خود را به نمایش گذاریم قطعا شانس قهرمانی داریم و می توانیم در هر دیداری به پیروزی برسیم.

این بازیکن جوان در ادامه صحبت‌هایش درباره شانس خود برای رسیدن به توپ طلا، اضافه کرد: برای کسب این جایزه هر آن چه را که لازم باشد، انجام داده‌ام. اگر این جایزه را به دست نیاورم ناراحت نمی‌شوم. من امسال نسبت به سال قبل پیشرفت داشته ام  و هدف من همین است.

او به لیونل مسی و کریستیانو رونالدو اشاره کرد و ادامه داد: این دو بازیکن هنوز هم از بهترین‌ها هستند اما شک نکنید که  عصر دو قطبی این مسی و کریستیانو رونالدو به اتمام خواهد رسید. ما در روسیه قهرمان جام جهانی شدیم. تاسف آور خواهد بود اگر بازیکنی از فرانسه توپ طلا را به دست نیاورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا