انتقاد تند عربشاهی از گل محمدی/ مافیا این فوتبال را در دست گرفته است!

پیشکسوت سرخ‌ها از قرار گرفتن دو بازیکن در لیست خروج پرسپولیس به شدت انتقاد کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، ضیا عربشاهی درباره عملکرد پرسپولیس در هفته‌های اخیر و درخشش بازیکنان جوان این تیم، اظهار داشت: کادرفنی پرسپولیس با نگرش خاصی در چند هفته اخیر، چیدمان تیم را تغییر داده‌اند. اعتماد به محمد عمری، اسدبیگی، هنانوف و همچنین علی نعمتی بیشتر از قبل شده و همین امر باعث شده تا پرسپولیس جان تازه‌ای بگیرد. خوشبختانه عمری و اسدبیگی به خوبی جواب اعتماد کادرفنی را دادند و با بازی‌های خوب‌شان در چند بازی اخیر ثابت کرده‌اند که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

وی درخصوص پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان، گفت: شاگردان تارتار خیلی بسته و اتوبوسی دفاع می‌کردند، هرچند معتقدم برای تقابل با پرسپولیس به خوبی برنامه‌ریزی کرده و بازی می‌کردند و از همه مهم‌تر هم خیلی خوب فضاها را به روی بازیکنان پرسپولیس بسته بودند. دفاع میانی ذوب آهن با نفرات زیاد و پوشش خوب جلوی گلزنی پرسپولیس را گرفته بود. ذوب آهن در خط میانی و عقب زمین خودی با برنامه دفاع می‌کرد و با لایه‌های متعدد در عمق دفاع شرایط را برای گلزنی پرسپولیس سخت کرده بودند.

ذوب‌ آهن دل به ضد حملات بسته بود

عربشاهی افزود: سبک دفاعی و تاکتیک ذوب آهن باعث شد گل‌محمدی تغییراتی در ترکیب پرسپولیس ایجاد کند. گل‌محمدی با فرستادن سروش رفیعی و دیاباته به داخل زمین به دنبال استفاده از ضربات ایستگاهی و قدرت سرزنی مهاجم خارجی خود بود که در نهایت این اتفاق هم رخ داد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درمورد صحنه به ثمر رسیدن گل در بازی با ذوب آهن، اظهار کرد: بیشتر مدافعان قد بلند ذوب‌آهن دیاباته و ۲ مدافع میانی پرسپولیس را یارگیری کرده بودند که همین امر باعث شد تا امید عالیشاه با پرشی عالی و یک ضربه سر دقیق پرسپولیس را به ۳ امتیاز برساند. ذوب‌ آهن بیشتر دل به ضد حملات بسته بود و برنامه اصلی آن‌ها این بود که در وهله اول گل نخوردند.

سیامک نعمتی در همین چند ماه بد شد؟!

وی با انتقاد از کنار گذاشته شدن حامد پاکدل و سیامک نعمتی از لیست پرسپولیس از سوی گل‌محمدی، گفت: واقعاً جای تعجب است که چگونه بازیکنی که به درخواست گل‌محمدی جذب شده بود اکنون در لیست مازاد باشگاه قرار گرفته است. متأسفانه در این مدتی که پاکدل با دستور گل‌محمدی خریداری شد زیاد به کار گرفته نشد که همین موضوع خودش جای سوال دارد. چرا پاکدل را به پرسپولیس آوردند و الان او را از لیست خارج کردند؟ این وسط چه چیزی رد و بدل می‌شود؟

عربشاهی در پایان خاطرنشان کرد: باید از کادرفنی پرسپولیس پرسید که آیا سیامک نعمتی در همین چند ماه بد شده یا هدف چیز دیگری است و ما از پشت پرده آن خبر نداریم؟ این نشان دهنده این است که آقایان مافیا فوتبال را در دست گرفته‌اند و هر کاری که می‌خواهند انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

۱۵۰ هزار دلار اختلاف پرسپولیس با مهاجم برزیلی
لئاندرو پریرا یکی از گزینه های پرسپولیس
ادامه کشمکش پرسپولیس و نعمتی برای فسخ قرارداد

انتهای پیام/