انتقاد تند پسر اسطوره استقلال از کمیته انضباطی؛ به جای تنبیه باید حسینی را تشویق کنید!

سیدحسین حسینی دوباره به کمیته انضباطی احضار شده و حالا شاید با یک جلسه محرومیت مواجه شود. این اتفاق باعث شد تا علی پورحیدری پسر منصور پورحیدری علیه کمیته انضباطی موضع بگیرد.

 

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛ علی پورحیدری گفت: در این شرایط سخت، صدرنشینی استقلال کار بسیار دشواری بوده که جواد نکونام و شاگردانش موفق به انجام آن شده‌اند. امیدوارم این روند همچنان ادامه پیدا کند و بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم اما نظرم رقیب اصلی استقلال در هفته‌های باقیمانده حاشیه‌هایی است که برای این تیم به وجود می‌آورند! همین ماجرای حسین حسینی را ببینید و خودتان قضاوت کنید.

کاپیتان استقلال کار خاصی انجام نداد و مصاحبه‌اش هم از نظر من اصلاً بد نبود. او جریمه خودش را پذیرفت و قبول کرد که آن را می‌پردازد. مگر این بنده خدا فحش داده بود که اینطور با او برخورد کردند؟ حسینی را به جای تشویق، تنبیه کردند! کاپیتان استقلال گفت فدای سر آن هوادار، خب حرف بدی هم نزد ولی بابت این مسئله باید دوباره جواب پس بدهد! به نظرم حالا دیگر کم کم مشخص می‌شود که ادعای برخی بازیکنان استقلال مبنی بر اینکه نمی‌خواهند این تیم قهرمان شود را باید جدی گرفت. حالا مخالفت با استقلال در حال علنی شدن است.

به خاطر مصاحبه‌ای که به نظر من هیچ ایرادی هم نداشت، دارند کاپیتان ما را محروم می‌کنند و معتقدم باشگاه باید واکنش سفت و سختی نشان بدهد. حتی جریمه ۳۰۰ میلیونی برای حسینی هم اشتباه بود چه برسد به اینکه دوباره او را احضار کنند.

 

انتهای پیام/