اهدای تندیس نوعدوستی به دو پرسپولیسی

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، حجت اله بهمنی مدیرروابط عمومی سازمان لیگ گفت: خانواده بزرگ فوتبال همواره در بلایای طبیعی و اتفاقات ناگواری که در کشور رخ می‌دهد در امداد رسانی پیشگام و پیشرو بوده است. این خصلت پهلوانی مربیان، فوتبالیست‌ها و مدیران میراث ارزشمندی است که از پهلوانان و اسطوره‌های ورزش به خانواده بزرگ فوتبال رسیده است.

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ تصریح کرد: زلزله دردناک کرمانشاه در سال گذشته و سیل اخیردر استان‌های لرستان، خوزستان و گلستان باعث شد شماری از هموطنان عزیزمان را در این حوادث از دست بدهیم و خانواده‌های زیادی داغدار شدند و بسیاری نیز بی خانمان شدند. در زلزله کرمانشاه علی دایی سرمربی تیم سایپا با جمع آوری کمک‌های مردمی و ساخت خانه‌هایی در یک روستا در کرمانشاه نماینده شایسته اهالی فوتبال در امداد رسانی به زلزله زدگان بود.

وی افزود: درسیل اخیر نیزفدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاه‌ها و هیات‌های فوتبال استانی به همراه فوتبالیست‌های زیادی به کمک مردمان دردمند سیل زده شتافتند. سردار آزمون در استان گلستان، محمد انصاری در استان مازندران و علیرضا بیرانوند در استان لرستان در امداد رسانی به مردم سیل زده پیشگام شدند. به همین مناسبت هم پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران به علی دایی و علیرضا بیرانوند به نمایندگی از جامعه فوتبال تندیس نوعدوستی و مسئولیت‌های اجتماعی اهدا می‌کند.

منبع: خبر ورزشی