اولویت پورعلی گنجی در بازی

مدافع ایرانی تیم یوپن درباره درخش و گلزنی برای تیمش به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از lavenir، هفته نهم لیگ یک بلژیک جمعه شب با دیدار یوپن و کورتریک آغاز شد. یوپن توانست سه بر یک میزبانش را شکست دهد. گل نخست این دیدار را مرتضی پور علی گنجی، بازیکن ایرانی یوپن در دقیقه ۳ به ثمر رساند. او ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد.

مرتضی پورعلی گنجی درباره درخشش و گلزنی برای تیمش در لیگ بلژیک گفت: خوشحالم توانستم در این دیدار برای تیمم گلزنی کنم. البته وظیفه اصلی من دفاع کردن در تیم است و باید به تیم کمک کنم تا به خوبی بتواند دفاع کند. اگر هم بتوانم برای تیمم گلزنی کنم خوشحال خواهم شد. حضور در لیگ بلژیک برای من فرصت خوبی برای یادگیری است که ایرادات خودم را در دفاع کردن برطرف کنم. رقابت‌ها این‌جا خیلی فیزیکی است و نیازمند این است که بیش از ۹۰ دقیقه در هر دیدار متمرکز باشید و بتوانید به تیم‌تان کمک کند.

مدافع ایرانی در ادامه گفت: ما برابر کورتریک فوتبال خوبی بازی کردیم و توانستیم به چیزی که می‌خواهیم برسیم. خوشحالم که ۳ امتیاز این دیدار را کسب کردیم. روند امتیازگیری خوبی داشتیم. باید این روند را ادامه دهیم. نباید در خانه امتیازهای زیادی از دست بدهیم. باید تمام بازی‌های خانگی خودمان را با برد به پایان برسانیم.