اومتیتی:بعد از جام جهانی حمایت کافی از سوی بارسلونا حس نکردم

مدافع پیشین بارسلونا می‌گوید در چند سال آخر حضورش در جمع کاتالان‌ها حمایت کافی را از سوی این باشگاه حس نکرده است.

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛ ساموئل اومتیتی که تابستان گذشته با فسخ قراردادش به حضور هفت ساله‌اش در بارسلونا پایان داد و با امضای قراردادی دو ساله به لیل فرانسه پیوست، در تازه‌ترین اظهارنظر گفت: ورودم به بارسا عالی بود. بوسکتس با من صحبت کرد و به من کمک کرد تا در تیم جا بیفتم. جلوی من اینیستا بود که پاس‌های قوی می‌خواست و من می‌توانستم پاس‌های سریعی بدهم که او به راحتی آنها را کنترل می‌کرد. جرارد پیکه هم بسیار قوی و باهوش بود و دقیقاً می‌دانست در کجا قرار بگیرد.

وی اما با اشاره به اینکه از جایی به بعد دیگر در بارسلونا آن حمایت قبل را حس نمی‌کرد، صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: وقتی پس از قهرمانی با تیم ملی فوتبال فرانسه در جام جهانی 2018 به بارسلونا برگشتم، حمایت کافی را حس نکردم. چیزهایی از این دست وجود دارد که باعث می‌شود در این شرایط احساس تنهایی کنید. آنها شما را ترک می‌کنند، شما را سرزنش می‌کنند در حالی که شما در حال رنج کشیدن هستید.

مدافع پیشین بارسلونا همچنین درباره هم‌تیمی سابقش اظهار داشت: در تعطیلات زمستانی بودم که یکی از دوستانم برای ویدئویی از مراسم ازدواج عثمان دمبله را فرستاد (مراسمی که اکثر بازیکنان بارسلونا از آن بی‌خبر بودند و به آن دعوت نشده بودند) که با دیدن آن گفتم که عثمان چه زمانی ازدواج کرد؟ نمی‌توانستم باور کنم تا اینکه خود او این موضوع را تأیید کرد. به دمبله گفتم، داداش ما تمام طول سال با هم بودیم و تو چیزی در این مورد به من نگفتی؟! او این موضوع را طوری معمولی جلوه داد که انگار در حال رفتن به نانوایی بود. هیچکس در باشگاه نمی‌دانست او قرار است متأهل شود!

اومتیتی 30 ساله در زمان حضورش در بارسلونا در 133 بازی برای این تیم به میدان رفت و با کاتالان‌ها دو قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و دو قهرمانی در سوپرجام اسپانیا را تجربه کرد.

انتهای پیام/