ایکاردی: مسی به استراحت نیاز دارد

مهاجم تیم‌ ملی فوتبال آرژانتین بر این باور است که مسی به استراحت نیاز دارد و باید مدتی دور از تیم ملی باشد. او تاکید کرد که در اینتر می ماند و تصمیمی برای جدایی ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  TyC Sport، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین خود را آماده بازی بدون لیونل مسی می‌کند. اسکالونی، سرمربی جدید آرژانتین تصمیم گرفت که فعلا لیونل مسی را به تیم‌ ‌ملی دعوت نکند و به جای او از مهاجمانی مثل ایکاردی دعوت کرده است.

ایکاردی که در اینتر بهترین مهاجم و بازیکن است، گفت‌: من این جا هستم تا ثابت کنم که شایستگی دعوت به تیم‌ ‌ملی را دارم. اسکالونی همواره به من اعتماد داشته است  و می‌خواهم پاسخ اعتماد او را بدهم. من در جام جهانی بازی نکردم و اعتراض هم نکردم چرا که به تصمیم سامپائولی احترام گذاشتم.

او درباره دعوت نشدن مسی، اظهار کرد: اتفاق بسیار نادری است که مسی در تیم‌ ‌ملی آرژانتین نباشد. بسیاری مسی را بهترین بازیکن جهان می دانند و من همواره با او در ارتباط هستم. بهتر است که مسی کمی استراحت کند و از تیم‌ ‌ملی دور باشد.

مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در ادامه‌ درباره احتمال جدایی‌اش از اینتر، گفت‌: شایعات زیادی درباره من به گوش می‌رسد که من به آنها توجه ای ندارم. در اینتر وضعیتم خوب است  و می‌خواهم  با قدرت ادامه دهم