السد آماده استقبال از پرسپولیس

به گزارش “سینا دلاوری”، السد در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب میزبان پرسپولیس خواهد بود. از همین رو مسئولان این باشگاه با اعلام برنامه سفر کاروان قهرمان ایران به دوحه از آمادگی خود برای استقبال و میزبانی مناسب از این تیم خبر دادند.

براساس خبری که سایت رسمی باشگاه السد منتشر کرد کاروان پرسپولیس ایران ظهر فردا یکشنبه وارد دوحه می شود تا بعد از استقبال رسمی نماینده های این باشگاه جهت اسکان در هتل در نظرگرفته شده فرودگاه را ترک کند.

قرار است پرسپولیسی ها دو جلسه تمرین در زمین اصلی ورزشگاه جاسم بن حمد محل رویارویی سه شنبه شب دو تیم برگزار کنند تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ با شناخت کافی مقابل السد به میدان بروند

روزنامه الرای در گزارشی از هواداران السد خواست که برای روحیه دادن به بازیکنان این بار ورزشگاه را پر کنند. این روزنامه نوشت: این بار مسئولیت تنها بر عهده بازیکنان نیست بلکه هواداران هم باید احساس مسئولیت کنند و در این بازی مهم ورزشگاه را پر کنند. السد اگر می‌خواهد که به دور بعد راه پیدا کنند نباید اشتباه الدحیل را تکرار کنند. السد باید یک پیروزی مقتدرانه را در ورزشگاه خانگی خود به دست آورد تا در دیدار برگشت با خیال راحت تر به میدان برود و سناریوی الدحیل برای آنها تکرار نشود.

در ادامه این گزارش آمده است: پرسپولیس بیشترین استفاده را از خطاهای فردی تیم های قطری داشته است تا جایی که در دیدار برگشت مرحله گروهی برابر السد تک گل پرسپولیس  را مرتضی پور علی گنجی مدافع ایرانی السد به اشتباه وارد دروازه خود کرد و در دیدار برگشت برابر الدحیل هم بازیکن الدحیل به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و این باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس گل دوم را به ثمر رسانند و روحیه دو چندانی بگیرند.

” السد اگر به دنبال صعود به فینال است باید در دیدار رفت کار نماینده ایران را تمام کند. بدون شک پرسپولیس به دنبال دفاع کردن در این دیدار است و با تمام نفرات خود دفاع خواهد کرد. خط میانی السد با رهبری ژاوی و خط حمله با رهبری بونجاح وظیفه‌ی سنگین در این دیدار دارند. هواداران باید ورزشگاه را پر کنند تا شبی فراموش نکردنی را رقم بزنند”.

.

دیدار تیم های السد با پرسپولیس روز سه شنبه 10 مهر‌ماه از ساعت 18:45 به وقت تهران در ورزشگاه زیبای جاسم بن حمد برگزار خواهد شد.