برانکو ایوانکوویچ: ذوب‌آهن برای خودش و هوادارانش بازی می‌کند نه سپاهان

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به این نکته اذعان کرد که تیمش بازی سختی مقابل ذوب‌آهن پیش رو دارد.
به گزارش شبکه لحظه:

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم بازی با ذوب‌آهن را داریم. من تجربه بدی دارم و بازی‌های سختی با ذوب‌آهن برگزار کرده‌ایم. ذوبی‌ها مربی عوض کرده‌اند و این موضوع یک نکته مثبت برای آنهاست و با امتیازی که مقابل فولاد گرفتند، انگیزه گرفتند. اطمینان داریم که ذوب‌آهن برای سپاهان بازی نخواهد کرد و برای خودش و هوادارانش بازی می‌کند.

پدیده با لیاقت در صدر جدول رده‌بندی است
وی ادامه داد: پیش از این هم گفته بودیم که بزرگ‌ترین رقبای ما استقلال و سپاهان هستند و الان پدیده هم به این جمع اضافه شده است. آنها با لیاقت در صدر جدول هستند. یحیی خیلی خوب کار کرده و توانسته است یک تیم خوب را جمع کند و من هم به آنها تبریک می‌گویم.

می‌خواهیم این بخش از فصل را با بیشترین امتیاز به پایان برسانیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: هدف ما این است که برای سومین بار قهرمان شویم، می‌خواهیم این بخش از فصل را با بیشترین امتیاز به پایان برسانیم. همان‌طور که می‌دانید ما چهار بازیکن خود را به علت مصدومیت نداریم؛ محمد انصاری، سیامک نعمتی، شایان مصلح و حسین ماهینی و کارمان دشوار است.

برای جذب بازیکن باید ببینیم نیاز باشگاه چه چیزی است
برانکو درباره لیست بازیکنان جدید پرسپولیس در نیم‌فصل، عنوان کرد: ما شش ماه پیش با چهار بازیکن به نام‌های ترابی، شریفی، شیری و رفیعی توافق کردیم. باید ببینیم که نیاز باشگاه به ویژه بعد از مصدومیت ماهینی و انصاری چه چیزی است. برای ماهینی انتظارمان این است که تا عید نوروز به جمع‌مان برگردد و بازی کند، اما محمد انصاری تا انتهای فصل نمی‌تواند همراه‌مان باشد.

مک‌درموت کیست؟ او را نمی‌شناسم!
این مربی کروات درباره بیانیه‌های صادر شده درباره تیم ملی و صحبت‌های میک‌مک درموت، دستیار کی‌روش درباره او گفت: میک مک‌درموت چه کسی است؟ من او را نمی‌شناسم! من یک میلیون فالوور در اینستاگرام دارم و نمی‌توانم نظرات همه نظرات و مباحث این یک میلیون نفر را بخوانم که چه می‌گویند و خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم