برانکو: نگران پولم در ایران نیستم چون فقط به یک چمدان نیاز دارم!

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در مصاحبه با سایت«100posto» کرواسی درباره حضورش در آلمان که آیا ارتباطی با آینده شغلی اش دارد، گفت: من در اینجا کاری ندارم و تنها برای تعطیلات به همراه خانواده ام به اینجا آمدم.

وی درباره مشکلات مالی که در ایران دامن گیرش است و تحریم ها باعث شده تا نتواند پولش را بگیرد، گفت: بله درست است من 600 هزار یورو از پرسپولیس طلب دارم. من می دانم که کشور ایران در شرایط کنونی برای انتقال پول مشکل دارد اما به صورت کلی راه حلی برای این مشکل وجود دارد. اما این یک شوخی است که من برای گرفتن پولم از ایران باید مواظب باشم. من فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم.

وی درباره 4 سال حضورش در پرسپولیس گفت: من 4 سال اخیر را در تهران زندگی کردم. من و خانواده ام احساس بسیار خوبی در تهران داشتیم. با کسب نتایج عالی احساس خوبی را تجربه کردیم. فوتبال در ایران دوستداران زیادی دارد. ما در هر بازی میانگین 55 هزار هوادار را در ورزشگاه داشتیم. شما می توانید صفحه اینستاگرامم را ببنید که بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد و این نشان می دهد که بازیکنان ما عالی بودند و من هیچ مشکلی با آنها ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه وقتی مهر ایران در پاسپورتش می خورد برای ورود به کشورهای اروپا دچار مشکل نمی شود، گفت: وقتی من برای اولین بار در ایران بودم و وقتی می خواستم به آمریکا بروم، کنسولگری آمریکا از من سوال کرد که در ایران چه کار می کردم؟ من به آنها به وضوح گفتم که من یک مربی حرفه ای هستم و در ایران شاغل هستم و با مسائل سیاسی ارتباطی ندارم. به آنها گفتم که اگر ویزا به من دادید که هیچ در غیر این صورت مهم نیست. در نهایت به من ویزا دادند تا بازی مکزیک با پاراگوئه را در شیکاگو دیدم.

منبع: فارس