برانکو: کی‌روش را رها کنید، برایم مهم نیست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس حریف آینده تیمش در لیگ برتر فوتبال را تیمی خوب و قدرتمند توضیف کرد.

به گزارش شبکه لحظه:

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار هفته آینده تیمش در لیگ برتر برابر ماشین‌سازی گفت: حریف ما پنج بازی اخیرش را نباخته و با دو حریف مهم ما یعنی سپاهان و استقلال مساوی کرده و حتی می‌توانست سپاهان را ببرد. می‌دانیم چه چیزی در انتظارمان است اما دنبال هدف خودمان هستیم. آنها تیم جوان و خوبی تشکیل داده‌اند و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه دارند که بعد از تعویض مربی نتایج خوبی گرفته‌اند.

او درباره اعتصاب دیروز (دوشنبه) بازیکنان گفت: امروز تمرین کردند و حالا هم بحث فقط، بازی با ماشین‌سازی است.

برانکو درباره نامه‌ای که گفته می‌شود دبیرکل فدراسیون فوتبال به باشگاه داده تا او درباره کی‌روش صحبت نکند گفت: نمی‌دانم! آیا اسم و فامیل مرا در نامه نوشته است؟ کریم باقری و ایگور هم مربی پرسپولیس هستند. من اصلا خبر ندارم. اگر من گفته‌ام که مربی تیم ملی در بازی با کاشیما خوشحالی کرده، مگر تقصیر من است که او خوشحالی کرده؟

سرمربی پرسپولیس درباره این که کی‌روش در نشست خبری دیروزش با کنایه درباره او حرف زده هم گفت: او را رها کنید. کی‌روش را رها کنید، برای من مهم نیست. بیایید درباره ماشین سازی حرف بزنیم.

او در پاسخ به این که آیا قرار است تیمش در تعطیلات نیم‌فصل، در تورنمنتی چهارجانبه شرکت کند، گفت: نمی‌دانم چنین چیزی هست یا نه. چه کسی سازماندهی کرده است؟ برنامه ما چیز دیگری است.

برانکو درباره مصدومان تیمش هم گفت: این نتیجه بازی‌هایی است که ما به طور موازی در دو لیگ انجام دادیم. لیگ برتر خودمان و لیگ قهرمانان. آن هم نه فقط در مرحله گروهی بلکه در مراحل بالاتر تا فینال. خستگی پیش می‌آید و ریسک مصدومیت بیشتر می‌شود. کمال سه اخطاره است و او را نداریم. مصلح هم کشیدگی دارد و شاید بتواند بازی کند اما نمی‌خواهیم ریسک کنیم. سیامک را هم باید ببینیم.

او همچنین درباره این که آیا کتف کامیابی‌نیا عمل می‌شود گفت: درباره این موضوع باید من، کمال و پزشکان تیم با هم تصمیم بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا