خانه فوتبال برای حضور در تورنمنت کره‌جنوبی آماده هستیم

برای حضور در تورنمنت کره‌جنوبی آماده هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان ایران در آستانه تقابل با نماینده کره جنوبی در تورنمنت “آری” گفت با وجود سفری طولانی و تفاوت شرایط جوی با آمادگی کامل به مصاف نخستین حریف خودمان می رویم.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری برنا:

تیم ملی نونهالان ایران با حضور 18 بازیکن جهت شرکت در مسابقات 8جانبه “آری” وارد کره جنوبی شده و در نخستین بازی خود صبح روز یکشنبه به مصاف تیم هانابانک از کشور میزبان می رود.

محمد یاوری سرمربی تیم ملی نونهالان ایران در این خصوص گفت: ما سفر طولانی را پشت سر گذاشتیم و تقریبا بعد از 24 ساعت به مقصد رسیدیم. شرایط جوی اینجا هم تا حدودی متفاوت است و در یک منطقه سرد و کوهستانی مستقر هستیم که طبیعتا شرایط آبی و هوایی خاص خودش را دارد. همچنین بر اساس برنامه بازی ها نخستین مسابقه ما صبح روز یکشنبه ساعت 11 به وقت محلی برگزار می شود. با این وجود با آمادگی کامل به مصاف حریفان خودمان خواهیم رفت.

یاوری اضافه کرد: دو جلسه تمرینی را در اینجا برگزار کردیم و تدابیر خاصی داشته ایم که بچه ها از نظر جسمی به شرایط اینجا عادت کنند. مشکل اول تفاوت ساعت بود و مشکل دوم شرایط متفاوت جوی اما خوشبختانه بعد از این دو تمرین وضعیت بهتری داریم و می خواهیم با آمادگی کامل مسابقه اول را برابر نماینده کشور میزبان برگزار کنیم. در واقع تلاش کادر فنی این تیم به گونه ای بوده که بچه ها برای هر شرایط جوی و هر موقعیتی آماده باشند. انشالله عملکرد خوبی در این مسابقات خواهیم داشت که این آمادگی را به خوبی نشان بدهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان همچنین گفت:این تورنمنت برای ما اهمیت زیادی دارد چرا که می تواند یک آزمون بسیار خوب و تجربه مفید برای تیم ملی نونهالان و همچنین بازیکنان آتی نوجوانان فوتبال ایران باشد. در اینجا سعی می کنیم علاوه بر نتیجه به دنبال ارائه فوتبال خوب و با کیفیت باشیم. البته تمامی حریفان ما تیم های نوجوانان هستند ، با این وجود تیم ما اگرچه از نظر سنی کوچک تر است ولی آمادگی و جسارت این را دارد که نتایج خوبی در این مسابقات کسب کند.

تیم ملی فوتبال نونهالان ایران در مرحله گروهی تورنمنت “آری” کره جنوبی با تیم های هانابانک از کشور میزبان ، پیونگ یانگ کره شمالی و بنیادکار ازبکستان دیدار می کند.