برای حضور در لیگ سری آ مونترال/ چهار ملی پوش کاراته راهی کانادا می‌شوند

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی (WKF)، تاریخ رقابت‌های قهرمانی آسیا نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان، رقابت‌های جهانی رده‌های پایه، ۷ مرحله لیگ برتر، ۴ مرحله لیگ سری A، لیگ جوانان و مسابقات قاره‌ای سال ۲۰۱۹ میلادی مشخص شده است.

بر اساس همین، فدراسیون کاراته در تلاش است تا تیم ملی مردان و بانوان کشورمان را برای کسب سهمیه المپیک راهی لیگ های جهانی کارته وان کند تا با حضور در این مسابقات به تمام سهمیه حضور در المپیک دست یابد. البته در برخی از کاراته وان‌ها به دلیل بالا بودن هزینه اعزام ملی پوشان مقدور نیست و برخی از ملی پوشان با هزینه شخصی و یا با حمایت اسپانسر راهی این رقابت‌ها می‌شوند.

تیم ملی کاراته کشورمان در حالی صبح امروز از چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان چین به تهران بازگشت که بلافاصله تعدادی از ملی پوشان طی چند روز آینده برای حضور در لیگ سری آ- کاراته وان راهی مونترال کانادا خواهند شد. این رقابتها ۳۱ خرداد تا ۲ تیرماه به میزبانی این کشور برگزار خواهد شد.

سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، هامون درفشی پور و حمیده عباسعلی چهار ملی پوش کشورمان هستند طی چند روز آینده راهی این مسابقات خواهند شد. طبق آخرین خبرها فعلا روادید هر چهار ملی پوش صادر شده و قهرمانان تیم ملی مردان و بانوان کشورمان راهی این رقابت‌ها خواهند شد.

منبع: فارس