برنامه حضور شش جودوکار ایران روی تاتامی قهرمانی آسیا

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، این دوره از مسابقات ۳۰ فروردین ماه تا سوم اردیبهشت با حضور ۲۹۳ جودوکار از ۳۹ کشور به میزبانی امارات در سالن ورزشی «شیخ الزاید» شهر فجیره برگزار خواهد شد. براساس برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه جودو آسیا ثبت نام تیم‌ها پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه از ساعت ۹ صبح در هتل کونکورد و از ساعت ۱۵ روز جمعه ۳۰ فروردین ماه نیز در همین هتل مراسم قرعه کشی انجام می‌شود.

شنبه ۳۱ فروردین ماه در روز نخست مسابقات جودوکاران اوزان ۴۸-، ۴۲- و ۵۷- کیلوگرم زنان، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم مردان به روی تاتامی می‌روند. در بخش زنان تیم کشورمان نماینده‌ای ندارد و در بخش مردان مصطفی ریاحی فر، ابوالفضل محمودی و قاسم نوری زاده به مصاف رقبای خود می‌روند.

یکشنبه اول اردیبهشت ماه رقابتهای اوزان ۶۳- و ۷۰- کیلوگرم زنان، ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که از تیم کشورمان نرگس اسدزاده، مریم بربط، محمد محمدی بریمانلو، سعیدملایی و مهدی فتحی پور رقابتهای خود را انجام می‌دهند.

دوشنبه دوم اردیبهشت ماه نیز مبارزات اوزان ۷۸- و ۷۸+ کیلوگرم زنان، ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم مردان انجام خواهد شد که فاطمه برمکی، ایمان نیک اقبال، محمد جمالی و حمیدرضا ملک زاده به روی تاتامی می‌روند. سه شنبه سوم اردیبهشت ماه نیز مسابقات در بخش تیمی انجام می‌شود.

طبق برنامه مسابقات هر روز از ساعت ۱۰ صبح در بخش مقدماتی آغاز و ساعت ۱۶ نیز مسابقات فینال و توزیع جوایز انجام می‌شود.

منبع: مهر