بشار رسن: الدحیل قطعا کار سختی در بازی برگشت دارد

هافبک عراقی پرسپولیس به الدحیل هشدار داد این تیم کار آسانی در دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از AFC، پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یک گل برابر الدحیل شکست خورد و برای صعود به مرحله بعد باید در تهران با نتیجه‌ای بهتر الدحیل را شکست دهد. سرخپوشان در این فصل هر چهار دیدار خود را در خانه با برد به پایان رساندند و در مرحله قبل نیز در حالی که در بازی رفت با یک گل برابر الجزیره شکست خوردند در بازی برگشت توانستند به برتری برسند و راهی مرحله بعد شوند.

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس درباره بازی برگشت این تیم با الدحیل گفت: الدحیل در بازی رفت به دنبال این بود که بیش از یک گل به ثمر برساند چون می‌دانست که بازی برگشت در ایران در مقابل هوادارانمان سخت خواهد بود. آنها در بازی رفت خیلی خطرناک نبودند تنها مالکیت توپ بیشتری نسبت به ما داشتند. حالا بازی برگشت است و قطعا برای آنها بازی سختی خواهد بود. امیدوارم ما بتوانیم هوادارانمان را در ایران راضی کنیم.

پرسپولیس در دوره گذشته موفق شد به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد و برای دومین سال پیاپی است که به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یافته است، با این حال رفتن بازیکنانی همچون وحید امیری، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی کار آنها را در این فصل سخت کرده است.

بشار رسن، در ادامه‌ صحبت‌های خود ‌اضافه کرد: الدحیل تیم بزرگی است و مدت‌هاست که شکست نخورده و ما بازی رفت برابر آنها مصاف سختی داشتیم. در کل بازی با تیم‌های قطری در خانه‌شان سخت است. ما در هر دو نیمه شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. فکر می‌کنم که دو، سه شانس گلزنی را نیز از دست دادیم. تیم بدی نبودیم. حتی می‌توانم بگویم که بازی خوبی را ارائه دادیم. شکست یک بر صفر در زمین الدحیل برای ما نتیجه‌ بدی نبود.