تداوم قعر نشینی سیه‌نا در سری آ

تیم والیبال سیه‌نا در حضور سعید معروف برابر میزبان قدرتمندش تیم لوبه شکست خورد تا همچنان بدون برد در انتهای جدول سری آ ایتالیا باقی بماند.

به گزارش شبکه لحظه:

هفته نهم لیگ والیبال ایتالیا، سری آ از ساعت ۲۳ شب گذشته(چهارشنبه) با برگزاری یک دیدار بین تیم‌های بالا و پایین جدول برگزار شد که تیم سیه‌نا در حالی که سعید معروف را در ترکیب ثابتش داشت برابر میزبان قدرتمندش تیم لوبه نتوانست کاری از پیش ببرد و با نتیجه سه بر یک شکست خورد تا شاگردان خوآن سیچلو همچنان در حسرت پیروزی باقی بمانند.

در این دیدار سیه‌نا ست‌های بازی را با امتیازی‌های ۳۲-۳۰، ۲۵-۱۵، ۲۰-۲۵ و ۲۵-۱۸ به لوبه واگذار کرد تا بدون برد و کسب تنها سه امتیاز در رده سیزدهم بایستد.

همچنین سعید معروف توانست یک امتیاز برای سیه‌نا کسب کند.

در سوی دیگر لوبه که به واسطه حضورش در جام باشگاه‌های جهان زودتر از سایر مدعیان در هفته نهم بازی کرد توانست با کسب هفتمین بردش ۱۹ امتیازی شود و جای مودنا را در رده دوم بگیرد.

همچنین دور نخست رقابت‌های والیبال چلنج کاپاروپا آغاز شد که در یکی از بازی‌ها که تیم زراعت بانک ترکیه که فرهاد قائمی و صابر کاظمی را در اختیار دارد در حالی که از یاران ایرانیش بسیار کم استفاده کرد توانست برابر تیم فریزا قبرس با نتیجه سه بر صفر به برتری دست یابد و به جمع سی و دو تیم برتر راه یابد.

در این دیدار قائمی ۴ و کاظمی موفق به کسب ۳ امتیاز شدند.

زراعت بانک باید در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف  همشهری خود تیم مالیه میلی آنکارا برود.

منبع : خبرگزاری ایسنا