تساوی شاگردان کی‌روش مقابل ونزوئلا

تیم ملی فوتبال ایران در دیداری تدارکاتی مقابل ونزوئلا به تساوی رسید.

به گزارش شبکه لحظه:

تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه از ساعت ۱۹ امروز(سه‌شنبه) در دوحه قطر به مصاف تیم ملی ونزوئلا رفت و در پایان به تساوی یک بر یک رسید. تک گل ایران در این بازی را علی‌ قلی‌زاده به ثمر رساند.

نیمه اول:

جدی‌ترین موقعیت ایران در دقیقه ۱۰ توسط سردار آزمون از دست رفت و در حالی که قلی‌زاده با حرکتی انفجاری، آزمون را در یک قدمی دروازه صاحب موقعیت تک‌به تک کرده بود، دروازه‌بان ونزوئلا توپ را به طرز عجیبی مهار کرد و مانع از گلزنی آزمون شد.

اولین گل بازی در دقیقه ۳۵ توسط ماچیس برای ونزوئلا به ثمر رسید و این بازیکن روی ضد حمله و با جای گذاشتن مدافع پیش‌روی خود، توپ را از زیر دستان عابدزاده وارد دروازه ایران کرد.

در دقیقه ۴۳، علی‌ قلی‌زاده که ستاره تیم ملی ایران در نیمه نخست بود با حرکتی تکنیکی بعد از دریبل دو بازیکن حریف، با شوتی زمینی و دقیق، بازی را به تساوی کشاند.

نیمه دوم:

مهدی طارمی در دقیقه ۴۹، با توپ‌ربایی صاحب موقعیت تک‌به‌تک شد اما ضربه او را دروازه‌بان ونزوئلا مهار کرد.

در دقیقه ۵۳، داور مسابقه با به‌هم خوردن تعادل طارمی در محوطه جریمه ونزوئلا، پنالتی اعلام کرد اما بعد از استفاده از سیستم VAR، نظر او برگشت.

در ادامه نیز بازیکن ونزوئلا در دقیقه ۶۵ دروازه‌ ایران را باز کرد اما کمک داور معتقد بود این گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است.

در دقایق بعدی نیز دو تیم بازی پایاپایی داشتند اما موقعیت‌ها یکی پس از دیگری برای ایران و ونزوئلا از دست رفت تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

ترکیب تیم ملی ایران: امیر عابدزاده، رامین رضاییان، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، سید مجید حسینی، میلاد محمدی، وحید امیری، علی قلی زاده، سردار آزمون، مهدی طارمی و سامان قدوس

کی‌روش در این بازی ۶ تعویض انجام داد و کریم انصاری‌فرد به جای سردار آزمون، مهدی ترابی به جای وحید امیری، اشکان دژاگه به جای علی قلی‌زاده، مسعود شجاعی به جای سامان قدوس، صادق محرمی به جای رامین رضائیان و کاوه رضایی به جای مهدی طارمی به میدان آمدند.

منبع:خبرگزاری ایسنا