تشکیل جلسه کمیته انضباطی برای سعید معروف

دبیر فدراسیون والیبال گفت: رفاقتی که بین خوشخبر و معروف وجود دارد می تواند دلیل اصلی بحث های پیش آمده باشد.

به  گزارش شبکه لحظه و به نقل از ایسنا:

امیر حسین منظمی، دبیر فدراسیون والیبال درباره حواشی و اتفاقات پیش آمده در روزهای گذشته بین بازیکنان و به خصوص مشاجره کاپیتان تیم ملی با رئیس فدراسیون بر سر استعفا امیر خوشخبر اظهار کرد: ممکن است در هر فدراسیونی یک سری مشکلات به وجود آید و عده ای از جابجایی های صورت گرفته خوششان نیاید و برعکس عده ای نیز از تغییرات صورت گرفته خوشحال شوند. من ضیایی را فردی بسیار سالم و بسیار پاک دست می بینیم. در حدود هفت ماهی که در کنار او هستم بسیار در کارش مرتب، منظم و با خدا است.

منظمی تصریح کرد: تأکید می کنم که ای کاش همه مدیران خدا را در نظر بگیرند که متأسفانه بسیاری از مدیران این گونه نیستند. به نظرم اگر از این دست مدیران را حمایت کنیم که خونشان به سمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است، بسیار بهتر نتیجه خواهیم گرفت.

دبیرفدراسیون والیبال در ادامه با اشاره به استعفای خوشخبر گفت: خوشخبر چند بار استعفا داده بود. در صحبت هایی که با ضیایی داشتم گفت که افکار خوشخبر با او همسو نبوده و خودش نیز استعفا داده و علاقه ای برای ادامه کار نداشته است. بالاخره من نیز اگر مدیر بودم با کسی که تمایل به کار با من نداشت، همکاری نمی کردم.

وی تاکید کرد: مطمئن باشید کمیته انضباطی را برگزار خواهیم کرد و رأی را خواهید دید که بر چه اساسی است. هر کسی باید در حوزه خودش ورود کند. بازیکنان در حوزه رقابت، مدال آوری زحمت می کشند و باید در تمرینات مرتب و منظم باشند. حوزه مدیریتی نیز به مدیریت کلان فدراسیون که ضیایی در رأس آن قرار دارد بر می گردد و او تصمیم گیرنده است.

منظمی ادامه داد: اگر هر کس در حوزه خودش ورود کند، قطعاً نتایج بهتری به دست خواهد آمد تا اینکه بخواهیم در حوزه های دیگر حضور داشته باشیم. من نیز در سالیان گذشته بازیکن بودم اما هیچ گاه در تغییر سمت افراد دخالتی نداشتم و این اجازه نیز به ما داده نمی شد. جزو بازیکنان تراز اول نیز بوده ایم اما هیچ دخالتی در حوزه مدیریتی نداشته ایم.

دبیر فدراسیون والیبال افزود: رفاقتی که بین خوشخبر و معروف وجود دارد می تواند دلیل اصلی بحث های پیش آمده باشد. چه قدر خوب است که شخصیت های اصلی ما که برای جامعه نیز الگو هستند به نظرات مدیران ارشد احترام بگذارند.

منظمی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه زمان برگزاری کمیته انضباطی مشخص است یا خیر؟ تصریح کرد: خیر؛ هنوز زمان برگزاری جلسه مشخص نیست اما قطعاً کمیته انضباطی را تشکیل خواهیم داد و نخستین کسانی که باید مطلع شوند اصحاب رسانه و خبرنگارانی هستند که همیشه در کنار والیبال بوده اند و ما از آنها به عنوان یار پانزدهم یاد می کنیم. ما در مسابقات لیگ ملت ها و رقابت های جهانی ۱۴ بازیکن داریم و نفر پانزدهم خبرنگاران و اصحاب رسانه ای هستند که برای کمک به والیبال آمده اند. اذعان دارم هرچقدر ارتباط خوب و تنگاتنگی بین فدراسیون و خبرنگاران باشد و به درستی اطلاع رسانی شود بسیاری از حواشی نه تنها از والیبال بلکه از ورزش کشور نیز کمرنگ تر خواهد شد.