تلاش تیم بسکتبال بانوان هیرو برای معجزه

سرمربی تیم بسکتبال بانوان هیرو با اشاره به جوان بودن تیمش گفت: حضور بازیکنان باتجربه در کنار جوان‌ترها که تا الان خوش درخشیدند باعث شده که پتانسیل تیممان بالا برود.

به گزارش شبکه لحظه:

پوران عباسی سرمربی تیم بسکتبال بانوان هیرو با اشاره به وضعیت تیم خود در لیگ بسکتبال بانوان گفت: تیم خیلی جوانی دارم و همه دیدند که بازیکنان جوانم گاهی معجزه می‌کنند. البته امسال به دلیل شرایطی که ابتدای فصل پیش آمد تعدادی از  بازیکنانمان را  در اختیار تیم‌های دیگر گذاشتیم اما در ادامه گلشید امیدیان و تینا عیسائیان تمایل داشتند با من کار کنند که این موضوع باعث شد تیم از نظر سنی بالاتر برود ولی در کل بازیکنان جوانی دارم که برخی از آنها در تیم ملی زیر ۱۸ سال حضور داشتند. حضور بازیکنان با تجربه در کنار جوان ترها که تا الان خوش درخشیدند باعث شده پتانسل تیممان بالا برود.

او در مورد فصل جاری لیگ بسکتبال اظهار کرد: در سال‌های قبل یک یا دو تیم همه مهره‌ها را می‌گرفتند اما امسال بازیکنان در تیم‌های مختلف پخش شدند و به همین دلیل شاید شاهد بازی‌های زیباتری باشیم. البته با توجه به اینکه حدود ۹  بازیکن من به تیم‌هایی چون نفت آبادان، دانشگاه آزاد و گروه بهمن که مدعی عنوان قهرمانی هستند، پیوستند و از آنجایی که بازیکنان امتیازآوری هستند و روی من و تیمم شناخت دارند در نتیجه در روند بازی‌هایمان برابر آنها بی‌تاثیر نخواهد بود. البته باعث افتخار است که بازیکنان بیشتری بسازم و تیم‌های دیگر از آنها استفاده کنند.

سرمربی تیم هیرو به وضعیت تیم پالایش نفت آبادان که در هفته سو لیگ به مصاف هم می‌روند، بیان کرد: ترکیب این تیم کمی عوض شده و چند بازیکن خیلی خوب گرفته اما نسبت به سال‌های قبل تیم جوانتری است. بازی هاشان را هنوز ندیدم اما با توجه به اینکه چند بازیکن خودم در نفت بازی می‌کنند ونسبت به آنها شناخت دارم فکر می‌کنم تیم بدی نیست.

عباسی در پایان این گفت‌وگو بازی برابر نفت را پایاپا دانست و گفت: گمان نمی‌کنم تفاوت زیادی با نفت آبادان داشته باشیم که نتوانیم از پس این تیم بربیاییم بنابراین بازی‌مان می‌تواند  زیبا و پایاپا باشد.

تیم هیرو با ترکیب شادی عبدالوند، تینا عیسائیان، نگین رسولی پور، نگین یزدان پناهی،  پریسا یعقوبی، گلشید امیدیان، روژانو محمودی، حانا بیداری، مریم محمدبیگی و مهسا تقی زاده در لیگ شرکت کرده است.

شاگردان عباسی که تاکنون هر دو بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند فردا ( پنجشنبه ) میزبان پالایش نفت آبادان  هستند. نفت به عنوان مدافع عنوان قهرمانی و با دو پیروزی به مصاف تیم هیرو می‌رود.

منبع:خبرگزاری ایسنا