تمجید ویژه فاکس از مهاجم جوان استقلال تهران

فاکس اسپورت در گزارشی پنج جوان برتر آسیایی را معرفی کرد که در سال‌های آتی می‌توانند ستاره تیم‌شان شوند.

به‌ گزارش شبکه لحظه ‌و ‌به نقل از فاکس اسپورت:

استعدادهای برتر قاره آسیا رفته رفته در حال نشان دادن خود هستند و فوتبال در این قاره روز به روز محبوب‌تر می‌شود. هر چند تاکنون بازیکنی در قاره آسیا به اندازه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پدید نیامده است ولی شاید آینده از آن آسیا باشد.

پنج فوتبالیست جوان آسیایی که آینده درخشانی دارند صیادمنش از ایران، اگی مالانا از اندونزی، تائو ژیانگ از چین، تاکفوسا کوبو از ژاپن و کانگین لی از کره جنوبی هستند. فاکس اسپورت درباره صیادمنش نوسته است:

* الله یار صیادمنش (ایران ــ استقلال)

صیادمنش با وجود ۱۷ سال سن توانسته است خودش را به عنوان یک ستاره برای استقلال مطرح کند که یکی از بزرگترین باشگاه‌ها در لیگ ایران محسوب می‌شود. او در شش بازی نخست خود برای استقلال یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل ثبت کرد که این آمار فقط در ۲۱۴ دقیقه بازی حاصل شد.

هدایت تیم استقلال را وینفرد شفر سرمربی سابق تایلند و کامرون بر عهده دارد و بازیکنانی همچون پژمان منتظری و روزبه چشمی در این تیم حضور دارند که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به میدان رفتند.

صیادمنش با تیم زیر ۱۷ ساله‌های ایران در رقابت‌های جام جهانی هند به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

ایران نتوانست به رقابت‌های زیر ۱۹ سال آسیا صعود کند  ولی این می‌تواند یک توفیق اجباری برای صیادمنش باشد تا او بتواند جایگاهش را در تیم باشگاهی‌اش تقویت کند.