تمرین تیم ملی فوتبال در غیاب آزمون، محرمی و قدوس

تمرین تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش شبکه لحظه:

تمرین تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز از ساعت ١١:٣٠ در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

کریم انصاری‌فرد که روز گذشته به اردو ملحق شده بود، امروز همراه سایرین تمرین کرد.

مرتضی پورعلی گنجی به همراه پژمان منتظری که نامشان در لیست تیم ملی نیست، امروز در کنار زمین همراه با پزشک و مربی بدنساز تیم به صورت اختصاصی تمرین کردند.

سردار آزمون، صادق محرمی و سامان قدوس نفرات غایب تمرین تیم ملی بودند.

در آغاز تمرین ابتدا بازیکنان دقایقی با انجام حرکات کششی بدن‌های خود را گرم کردند و در ادامه به دویدن به دور زمین پرداختند.

در بخش بعدی سه دروازه‌بان تیم ملی در گوشه‌ای از زمین به صورت اختصاصی با مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی تمرین کردند و سایر بازیکنان در نیمی از زمین فوتبال، به فوتبال درون تیمی پرداختند.

در این بازی کی‌روش سه دروازه کوچک در دو طرف زمین قرار داده بود و از بازیکنان می‌خواست با استفاده از دو ضرب توپ را وارد دروازه کنند.

زمانی که بازیکنان فوتبال درون تیمی بازی می‌کردند، کی‌روش چند بار تمرین را متوقف کرد تا نکات فنی را به بازیکنانش گوشزد کند.

در ادامه بازیکنان به تیم دیگر زمین رفتند تا با حضور دروازه‌بان در درون دروازه، به مرور کارهای تاکتیکی و ارسال از جناحین بپردازند.

در تمام طول تمرین کی‌روش در میانه زمین ایستاده بود و شخصا با حرکات دست نکات فنی را به بازیکنانش توضیح می‌داد.

بخش بعدی تمرین امروز به بازی درون تیمی در نیمی از زمین فوتبال اختصاص داشت. قضاوت این بازی درون تیمی را اوسیانو کروز بر عهده داشت. در این دیدار سید حسین حسینی و امیر عابدزاده سنگربانان دو تیم بودند و بیرانوند نیز با اجازه کی‌روش زودتر محل تمرین را ترک کرد.

در پایان شاگردان کی‌روش سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه را در دستور کار خود قرار دادند و پس از ترک زمین به استخر رفتند.

منبع : خبرگزاری ایسنا