تمرین دختران ژیمناستیک پشت درهای بسته!

اولین اردوی تیم ملی دختران ژیمناستیک هنری در حالی برگزار می‌شود که حتی خبرنگاران خانم نیز اجازه ورود به این اردو را ندارند.

به گزارش شبکه لحظه :

سومین روز از اولین دوره اردوهای تیم ملی ژیمناستیک هنری بانوان در نوبت صبح روز دوشنبه 14 آبان در خانه شهید آذرپی برگزار شد. در این مرحله از اردو ۱۰ ورزشکار حضور داشتند که طبق اعلام فدراسیون ژیمناستیک خود را برای مسابقات بین المللی اسلامی – آسیایی که قرار است در دهه فجر برگزار شود، آماده می‌کنند، این اردو تا بیستم آبان ماه ادامه دارد، اما نکته قابل تامل این است که این اردوها پشت درهای بسته انجام می‌شود و حتی خبرنگاران خانم نیز اجازه حضور در اردو و گرفتن مصاحبه با ژیمناست ها و مربیان را ندارند.

هرچند که برگزاری اردوها و مسابقه بین المللی برای ژیمناستیک بانوان از جمله اقدامات ارزشمندی است که سبب ایجاد انگیزه در سایرین خواهد شد اما فدراسیون ژیمناستیک با اجازه ندادن خبرنگاران برای پوشش خبری فرصت دیده شدن را از بانوان ژیمناست خواهد گرفت.

البته این عدم حضور خبرنگاران به اردوها و نشست‌های خبری ممکن است مقابله فدراسیون ژیمناستیک با برخی از رسانه های منتقد باشد. روز یک‌شنبه 13 آبان  زهرا اینچه درگاهی نشست خبری را با حضور اصحاب رسانه برگزار کرد که در این نشست نیز تعدادی از رسانه های مطرح دعوت نشده بودند.

چنین رویه‌ای که این فدراسیون با برخی از رسانه‌ها در پیش گرفته جای تامل دارد و انتظار می‌رود وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی به این موضوع ورود کند، چرا که این برخوردها نشان می‌دهد که حاشیه های این رشته علی رغم تکذیب و رد فدراسیون با سیاست عدم پاسخگویی به منتقدان هم‌چنان ادامه دارد.

همتا نورمحمدی، ریحانه خلیلیان، ریحانه محمدطاهر، ملیکا تلخابی، الهه صادق زاده، مبینا میرزایی، عاطفه دولتشاه، ثنا حیدری، متینا یوشین، سوگند نعمتی اسامی دعوت شدگان به اولین اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری است. این ژیمناست‌ها زیر نظر سهیلا بهرامی، الهه جعفری و لیلا قاسمی تمرینات خود را پیگیری می کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا