توصیه بوقچی‌ها به هواداران پرسپولیس

بوقچی های باشگاه پرسپولیس به هواداران این تیم توصیه کردند انرژی خود را هدر ندهند و منتظر شروع بازی باشند.

:به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری مهر
دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود. حاشیه‌های قبل از این دیدار را می خوانید

* در فاصله ۷ ساعت مانده به آغاز این بازی، حدود ۲۰ هزار تماشاگر وارد ورزشگاه آزادی شده‌اند. اغلب هوادارانی که به ورزشگاه آمدند بلیت‌های طبقه دوم را از گیشه بلیت‌فروشی تهیه کرده و در محل تعیین شده، مستقر شدند.

* با وجود اینکه حدود ۲۰ هزار تماشاگر پرسپولیس داخل استادیوم آزادی هستند، هواداران زیادی نیز در مجموعه حضور دارند و رفته‌رفته خودشان را به ورزشگاه می‌رسانند.

* اغلب پارکینگ‌های ضلع غربی و شرقی ورزشگاه آزادی در حال تکمیل ظرفیت هستند و این موضوع باعث ترافیک در خیابان‌های اطراف شده است.

* تعدادی از بوقچی‌های پرسپولیس با آوردن بلندگو، به هواداران این تیم اعلام می‌کنند که انرژی خود را قبل از بازی بیهوده هدر ندهند تا بتوانند سرخپوشان را در طول ۹۰ دقیقه بازی حساس مقابل السد تشویق کنند.

* پرچم‌های بزرگ کانون هواداران پرسپولیس پس از اجازه مسئولان ورزشگاه آزادی، در حال ورود به ورزشگاه است تا در ابتدای بازی، شاهد رونمایی آن باشیم.

* چند نفر از مسئولان فدراسیون فوتبال برای بررسی و نظارت هر چه بیشتر در خصوص این بازی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند.

* یک دستگاه اتومبیل حامی ناظران ویژه کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا وارد ورزشگاه آزادی شد تا گزارشی را از نحوه ورود هواداران پرسپولیس به استادیوم آزادی تهیه کند.

* عملیات ترمیم و تعمیر ورزشگاه آزادی که در روزهای گذشته به شدت در حال انجام بود، امروز متوقف شد.

* حضور مأموران نیروی انتظامی در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه آزادی مشهود است و جرثقیل‌های خودروبر بسیاری برای جابجایی خودروهای متخلف در خیابان مستقر هستند.

* هواداران پرسپولیس هنگام ورود به ورزشگاه آزادی مورد بازرسی دقیق قرار می‌گیرند؛ آنها حق بردن هیچ‌گونه وسیله‌ای مانند بطری آب‌معدنی، فندک و حتی ساندیس به ورزشگاه ندارند.