توضیحات فردوسی‌پور درباره حواشی اخیر برنامه نود‍

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از شریان نیوز:

علی فروغی مدیر شبکه سه سیما امروز در برنامه حالا خورشید حاضر شد و توضیحاتی درباره حواشی برنامه نود و پخش دوباره آن ارائه کرد. در ادامه توضیحات مدیر شبکه سه، فردوسی پور هم روی آنتن زنده آمد و در ارتباط تلفنی با رشیدپور درباره حاشیه‌های دو هفته اخیر برنامه نود توضیحاتی داد.
فردوسی پور گفت: من بیش از ٢٠ سال است در صدا و سیما و به قول معروف فرزند رسانه هستم. در تمام این سالها، تلاش کردم برنامه‌ای بسازم که منعکس کننده مشکلات و فساد در فوتبال کشور باشد. به هر حال در هر مجموعه‌ای اختلاف سلیقه وجود دارد؛ قرار نیست من و علی فروغی مثل هم فکر کنیم. با این حال من در این سال‌ها سعی کردم همیشه اصول حرفه‌ای را رعایت کنم. اتفاق دو هفته قبل، بیشتر یک اختلاف نظر و سوء تفاهم بود. به هر حال تصمیمی گرفته شد و ما روی آنتن نرفتیم. من و عوامل برنامه، به تصمیم مدیران شبکه درباره پخش نشدن برنامه به دلیل پخش بازی اسپانیا – انگلیس احترام گذاشتیم.
فردوسی پور درباره اینکه چرا برنامه نود را بعد از ساعت ۱۲ شب روی آنتن نبرده هم گفت: اینطور نبود که به من گفته باشند ساعت ١٢ برنامه را اجرا کنم. این سوءتفاهمی بود که از تماس تلفنی دوستانه من با یکی از مدیران شبکه پیش آمد.
مجری برنامه نود درباره گفتگوی خود با یکی از رسانه‌ها پس از این اتفاقات هم اظهار کرد: من صرفاً به آن خبرنگار گفتم ما داریم برنامه و آیتم‌ها را آماده می‌کنیم و امیدواریم این هفته (۳۰ مهر) روی آنتن برویم. نکته خاص دیگری مطرح نشد.