تکلیف کشتی باید زودتر مشخص شود/ فرصت زیادی تا المپیک نداریم

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، وی تصریح کرد: رشته کشتی به عنوان ورزش اول کشور همواره در میادین بزرگ و بین المللی با نمایش موفقی همراه بوده که همین موضوع انتظارات مردم از کشتی گیران را بالا برده است. توقع مردم از اهالی کشتی و ملی پوشان کشورمان این است که بتوانند مثل همیشه پرچم ایران را در میادین جهانی والمپیک به اهتزاز درآورند. در نتیجه نمی‌توان به گونه‌ای رفتار کرد که با از دست دادن زمان و عدم برنامه ریزی و تدارکات کافی، انتظارات مردم برآورده نشود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران در خصوص برنامه‌های این تیم نیز گفت: ما جلسات مختلفی را برای پیشبرد برنامه‌های تیم امید برگزار کردیم تا به خوبی برای رویدادهای پیش رو آماده شویم. البته فعلاً اردوی خاصی نداریم اما برخی از بچه‌های تیم امید با حضور در اردوی تیم بزرگسالان به تمرین مشغول هستند. ضمن اینکه برنامه‌های جدی ما از تیرماه و بعد از رقابتهای انتخابی تیم امید آغاز می‌شود و اردوهای ما نیز از تیرماه برپا خواهد شد.

رضایی در پایان اظهار داشت: سعی ما بر این است تا با تعامل و همکاری تنگاتنگ کادرهای فنی تیم امید و تیم بزرگسالان، برنامه‌های هر دو تیم را پیش ببریم و شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی هر دو تیم باشیم. البته ما اردوهای اختصاصی هم برای امیدها خواهیم داشت تا این پتانسیل موجود به بهترین شکل مهیای حضور در رده بزرگسالان شوند.

منبع: مهر