تیرانداز خوزستانی برای حضور در مسابقات جام جهانی انتخاب شد

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، سیدسالار محمدنیا بیان کرد:مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه المپیک از 3 تا 9 خرداد امسال در کشور آلمان برگزار می شود که وحید گلخندان به عنوان نماینده خوزستان در این مسابقات حضور دارد.
وی گفت: این رقابت ها سومین جام جهانی تیراندازی در سال 2019 است که با حضور بیش از 500 ورزشکار از سراسر جهان برگزار می شود و تیم ملی ایران با 15 ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهد داشت.
محمدنیا افزود: فاطمه کرم زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت، امیرسیاوش ذوالفقاریان، حسین باقری در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی، هانیه رستمیان، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین به عنوان مربیان ترکیب تیم ملی تیراندازی را تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه در سال 97 مسابقات خوبی در خوزستان برگزار شد و این موضوع باعث شکوفایی استعدادهای درخشانی شد افزود: همچنین وجود سالن تیراندازی خوزستان که دارای سیبل ‌ الکترونیکی است باعث شد که رکورد تیراندازان خوزستان افزایش و سطح رکوردی آن‌ها به ملی ‌پوشان نزدیک شود.
رییس هیات تیراندازی خوزستان افزود: در سال 98 بیشترین نگاه مان به مباحث آموزشی است و با توجه به برنامه های مدنظر، امسال از پرکارترین سال های آموزشی تیراندازی خوزستان است.
وی در ادامه به برگزاری رقابت های تیراندازی جام رمضان در اهواز اشاره کرد و گفت:در پایان این رقابت ها و در رشته تفنگ، نیلوفر محسنی‌ پور، مریم فرشید فر و علی مهدی ‌پور به ترتیب در مکان ‌های اول تا سوم قرار گرفتند؛ همچنین در رشته تپانچه نیز علی ظریفی ‌نیا، مهدی امیری و مریم تهرانی به ترتیب اول تا سوم شدند.

منبع: ایرنا