تیم پیام شانس قهرمانی دارد/ والیبال متکی به فرد نیست

ملی پوش والیبال ایران گفت: رشته والیبال متکی به فرد نیست و حضورم در تیم پیام شاید از بعد روانی بر تیم تاثیرگذار بوده است.

به گزارش شبکه لحظه :  در حساس‌ترین دیدار هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه دو تیم پیام خراسان و پیکان تهران که به ترتیب رده های دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند رودروی یکدیگر قرار خواهند گرفت. پیام خراسان در شرایطی در این بازی حساس خود را مهیا می کنند که سیدمحمد موسوی را به دلیل رای کمیته انضباطی در اختیار نخواهد داشت.

سید محمد موسوی درباره بازی حساس تیم پیام مقابل پیکان گفت: دیدار مقابل پیکان، مهمترین بازی فصل برای ما خواهد بود، دیداری حساس مقابل رقیب مستقیم خود یعنی پیکان خواهیم داشت. نتیجه این بازی می تواند جایگاه ما در جدول رده بندی را تغییر دهد. به همین دلیل این بازی از اهمیت بسیاری برخوردار است و ما در خانه، میزبان پیکان هستیم.

موسوی درباره رای کمیته انضباطی و محرومیت او در دیدار مقابل پیکان تصریح کرد: متاسفانه به دلیل حواشی که در دیدار مقابل سایپا بوجود آمد این بازی را از دست داده‌ام  و ممکن است تیم از این نظر، کمی متضرر شود اما زمانی که یک تیم با هم همدل و رفیق هستند در چنین شرایطی می توانند منسجم تر از گذشته در کنار یکدیگر بازی کنند. به بازی مقابل پیکان بسیار خوشبین هستم. قرار است به رای کمیته انضباطی اعتراض شود، در جریان نتیجه آن نیستم اما حتی اگر شرایط حضور من در بازی مقابل پیکان فراهم نشود قطعا تمام بازیکنان، نبود من را جبران خواهند کرد چرا که ما به برد مقابل پیکان نیازی داریم.

ملی پوش والیبال ایران در پاسخ به این سئوال که حضور شما چقدر در کسب نتایج خوب تیم پیام و قرار گیری این تیم در بین تیم‌های مدعی تاثیرگذار بوده است؟ گفت: ورزش گروهی مانند والیبال به هیچ وجه متکی به فرد نیست. شاید حضور من در تیم پیام صرفا از بُعد روانی تاثیرگذار بوده است و من از تجربیات گذشته خود در اختیار بازیکنان جوانتر گذاشته ام. پیام، بازیکنان خوبی در اختیار دارد و همگی می خواهند نتایج خوبی در رقابت های لیگ کسب کنند. زمانی که هدف وجود داشته باشد، در صورت تلاش می توانیم به آن دست پیدا کنیم.

موسوی در پاسخ به این سئوال که آیا پیام شانس قهرمانی در رقابت های لیگ را دارد یا خیر؟ افزود: بله، چرا که نه. رقابت های لیگ امسال بسیار به هم نزدیک هستند و مانند سالهای پیش تنها دو تیم متفاوت از نظر فنی وجود ندارد. ما به تمام تیم ها می توانیم نتیجه را واگذار کنیم و برعکس می توانیم مقابل همه تیم ها پیروز شویم. شرایط کاملا برابر است و تیمی که از فرصت هایش به خوبی استفاده کند موفق خواهد شد. تیم پیام نیز می تواند جزو تیم های مدعی قهرمانی باشد. تیم ما منسجم و همدل است و هدف ما کسب نتایج خوب در رقابت های لیگ برتر والیبال است. امیدوارم بتوانیم به این هدف برسیم چرا که درخور شأن بازیکنان پیام و زحماتی که آنها می کشند، هست. انشاءالله که موفق شویم.

منبع : مهر