ثوری نه بوکس را می‌شناسد و نه مهره‌ها را/ دلمان برای بوکس می‌سوزد


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، جبار فعلی پیشکسوت و قهرمان سابق رشته بوکس در خصوص شرایط فعلی این رشته گفت: ما زمانی قهرمان اول و دوم آسیا بودیم اما متأسفانه امروز کسانی روی کار آمده‌اند که بوکس را به این حال و روز انداخته‌اند.

وی افزود: ثوری نمی‌داند بوکس چیست، مدیریتش ضعیف است و اصلاً مهره‌ها را نمی‌شناسد. کسی که مهره‌ها را نمی‌شناسد چطور می‌خواهد شطرنج بازی کند؟

فعلی ادامه داد: در گذشته هم ممکن بود ناطق نوری برخی مسائل فنی را نداند اما او از افراد توانمندی در کنار خود استفاده می‌کرد که حالا فدراسیون تهی از همه آنهاست. هر چقدر داد می زنیم صدایمان به جایی نمی‌رسد و این آینده بوکس است که از بین می‌رود.

وی در خصوص حواشی در بوکس ارتش گفت: ما خودمان همه امکانات را در ارتش داریم ولی ثوری در کارمان دخالت می‌کند. او به ارتش که می‌رسد ترس دارد چون همه قهرمانان بزرگ از ارتش هستند. چندین شاگرد من قهرمان جهان شده‌اند و حالا یک جوان با تعداد بیشمار آدم چسبیده به خودش آمده و می‌خواهد همه چیز را به هم بریزد.

پیشکسوت بوکس ادامه داد: من خودم در المپیک مونیخ حضور داشتم و مدال‌های آسیایی نیز در کارنامه دارم. ما در گذشته مدام روی سکو می‌رفتیم اما حالا پایین افتاده‌ایم. همه این شکست‌ها ناشی از مدیریت غلط است. در مسابقات چهار همراه می‌برند در حالی که یک نفر هم کافی است. ما امروز اگر حرفی می زنیم و انتقاد می‌کنیم برای این است که دلمان برای بوکس و آینده اش می سوزد و غصه می‌خوریم که چرا باید به کشورهای همسایه هم ببازیم وگرنه مثل خیلی افراد ناتوان به فکر منافع خودمان نیستیم.

منبع: مهر